Moim zdaniem
macierzynstwo robisz to dobrze
42

Macierzyństwo to pole bitwy i nieustanna walka o przetrwanie i „normalność”. Najpierw o mniejszy ból po porodzie. O dodatkowe 5 minut snu. O odpoczynek. Potem o ciut cieplejszą kawę. O płaski brzuch. O zjedzony w całości obiadek. O czyste podłogi i niezarzyganą kanapę. O skarpetki do pary. W końcu o punktualne wyjście z domu. O wszystko, co do tej pory było na porządku dziennym.

Moim zdaniem
mama w spa
44

Jeśli jesteś szczęśliwą bezdzietną kobietą, to możesz śmiało pominąć dalsze czytanie. Wszystkie mamy zachęcam natomiast do lektury dziesięciu powodów, dla których powinny pomyśleć o urlopie bez najbliższej rodziny.

Moim zdaniem
nie przyjmuje gosci na porodowce
42

Ale gdzie tu myśleć o odpoczynku, gdy tuż po porodzie zamiast skupić się na sobie i dziecięciu, musisz niczym papież przyjmować na audiencji całe zastępy dziadków, wujków, kuzynek i sąsiadek? Na dodatek, nie tylko swoich,

Moim zdaniem
kolczyki dla malej dziewczynki
70

Wyobraźmy to sobie: dziewczynka siedzi w salonie kosmetycznym na matczynych kolanach, ściskając w ramionach ulubionego misia, zabawiana przez rozanieloną kosmetyczkę rozczulającą się nad tym, jak pięknie te kolczyki będą komponowały się z blond kędziorkami małej damy.

1 2 3 32