Wnętrza
biurko w salonie
77

Tam, gdzie dawniej był kawałek pustej ściany, stanęło więc biurko i krzesło, na którym nikt oprócz mnie nie ma prawa zasiąść. To przestrzeń moja i tylko moja; choć niewielka, to i tak cieszy mnie, że nie muszę gnieździć się z komputerem w kuchni czy jadalni.

Wnętrza
metamorfoza korytarza
52

Wreszcie mogę Wam pokazać pierwszą z czterech metamorfoz mojego domu, nad którymi pracuję od kilku miesięcy. Co prawda prace idą wolniej niż planowałam, ale wszystko wskazuje na to, że zbliżamy się do końca i mam nadzieję, że w trakcie najbliższych kilku tygodni na blogu pojawią się zdjęcia wszystkich pomieszczeń już po zmianach.

Wnętrza
pokój dla dziewczynki
32

Lubimy pokój Lenki w obecnym stanie, ale to pokój dla maluszka, a my potrzebujemy pokoju dla dziewczynki w wieku przedszkolnym, a wkrótce (chlip chlip) szkolnym. Właśnie dlatego remont, który planuję od roku, powoli wchodzi w fazę realizacji.

Wnętrza
posciel dla dzieci
56

Kiedy zaczynałam moją przygodę jako mama, a niewiele później jako blogerka, na rynku artykułów dziecięcych można było znaleźć wszystko. Wszystko za wyjątkiem pięknej, niebanalnej pościeli dla dzieci.

1 2 3 4