Prezent dla męża na rocznicę ślubu od kilku tygodni spędzał mi sen z powiek. Co rok mam ten sam problem. Kiedy zbliża się rocznica zaczynam obgryzać paznokcie, bo wiem, że on kolejny raz mnie zaskoczy, a ja jego… niekoniecznie.  I jak zwykle nie będę miała pojęcia skąd wiedział, że marzę właśnie “o tym”.

Muszę przyznać, że mój mąż potrafi robić prezenty… i nie mam tu na myli tylko tych w rodzaju „prezent na rocznicę ślubu”, ale prezentów w ogóle. Kupuje rzeczy, które niekoniecznie muszą być bardzo kosztowe, a jednak zawsze ( może za wyjątkiem pewnej torebki z metką znanej firmy, której do tej pory, mimo upływu lat, nie pozwala mi wyrzucić) dostaję do niego coś, co z przyjemnością kupiłabym sobie sama.

Prezent dla męża na rocznicę ślubu

Właśnie dlatego w tym roku prezentu dla męża z okazji rocznicy ślubu zaczęłam szukać kilka tygodni wcześniej. W końcu udałam się do dobrze znanego mi miejsca (jestem tam stałym bywalcem:) i wybrałam. Zdecydowałam się na zegarek, a największy wybór zegarków w różnych cenach jest w sklepie internetowym swiss.com.pl. Jeszcze w żadnym innym sklepie z zegarkami nie spotkałam się z tak bogatą ofertą. Może dlatego tak często tam wracam. Wybrałam zegarek Roamer Vanguard z granatowym paskiem.  I wiecie co? Chyba mu się podoba. Wybrałam też coś dla siebie – mój zegarek Manfred Cracco z wymiennymi paskami możecie zobaczyć we wpisie z Lawendowego Pola i na Instagramie.

prezent na rocznice sluburocznica slubu prezent dla mezazeragek roamer 199930zegarek roamer meskiWrzucajcie swoje pomysły na prezenty z okazji rocznicy ślubu w komentarzach. Przecież za rok kolejna rocznica i nie mogę znowu kupić zegarka. Nie mogę, prawda?