Zamknij oczy. Wyobraź sobie magiczne miejsce, cisza, spokój, piękne widoki. W progu wita cię dwoje ludzi. Widzicie się pierwszy raz w życiu, ale od od razu czujesz się w ich towarzystwie jak wśród starych dobrych znajomych.  A teraz otwórz oczy i patrz…

kwasne jablkokwasne jablko1kwasne jablko2kwasne jablko3kwasne jablko4kwasne jablko5kwasne jablko6Kwaśne Jabłko to miejsce wyjątkowe… taki dom z dala od domu.Eko siedlisko, założone przez Ewę i Marcina, różni się od innych miejsc, które odwiedziliśmy do tej pory właściwie wszystkim. Atmosfera, wystrój wnętrz, duży stół do wspólnych posiłków, otwarta kuchnia, spory salon sprzyjają integracji. Tutaj nikt nie zamyka się w pokoju. Tutaj chce się spędzać czas w towarzystwie innych gości.

Rano wszyscy spotykają się przy wspólnym śniadaniu. Ewa i Marcin powtarzają, że śniadanie jest esencją dobrze rozpoczętego dnia i to widać w menu. Z łóżka wręcz wyciąga zapach chleba o świcie pieczonego przez Ewę. Ślinka cieknie na  widok kozich serów od rozsławionej w okolicy Dorotki, ciepłego chleba, domowych dżemów, masła, sałaty i świeżych ziół z własnego ogródka. Nikt się nie spieszy, więc posiłek, który zaczyna się o godzinie dziewiątej, trwa tak długo jak długo są tematy do rozmów.

Uwielbiam Kwaśne Jabłko za atmosferę, ludzi, smaki i niesamowitą gościnność  z jaką nie spotkałam się jeszcze w żadnym innym miejscu.  A o smakach opowiem wam więcej w następnym poście. A do tego czasu widzimy się na Instagramie.

noclegi na mazurachmazury nocleg agroturystykakwasne jablko mazurykwasne jablko7kwasne jablko8kwasne jablko9kwasne jablko11kwasne jablko12kwasne jablko na mazurachmazury noclegimazurymagiczne miejsca na mazurachpiekne miejsca na warmiikwasne jablko piekne miejsce na warmiiwarmiawarmia i mazurykwasne jablko opinieladne miejsca na mazurachkwasne jablko jedzenie ogrodekpiekne miejsca na mazurach1mazury kwasne jablkoosada kwasne jablkokwasne jalbko piekne miejsce na warmiiwarmia dobry noclegLenka:

Bluzka, sukienka: MouseInAHouse

Skarpetki Collegien: Muppetshop

Kinga:

Sukienka: Bonjourandkiss