Manufaktura cukierków w Warszawie

22

Po paru dniach w Warszawie zmieniamy klimat i uciekamy na wieś. Przed upałami schronimy  się pod starą jabłonią i popijając sok jabłkowy na zmianę z ekologicznym cydrem będziemy się cieszyć błogą ciszą. Warszawę zmianiemy na Mazurską wieś Włodowo. A was zostawiam z kilkoma słodkimi kadrami z warszawskiej Manufaktury Cukierków. Słodki, karmelowo-owocowy zapach czuć już przed budynkiem, a małe dzieła sztuki są tworzone na oczach widzów – od momentu wylania masy na granitowy stół, aż po chwilę kiedy kolorowy cukierek trafia do opakowania. To naprawdę ciekawy spektakl, który obejrzeliśmy z zaciekawieniem, a Lenka własnymi rączkami stworzyła lizaka w kształcie…. KotoPsa:) Prawda, że jest piękny?

Jeśli szukacie atrakcji dla dzieci w Warszawie, polecam Manufakturę Cukierków na ulicy Nowy Świat 21 ( tylko pokazy)  i Tomka 49 ( pokaz „Ukręć sam lizaka”).

manufaktura cukierkow w warszawiemanufaktura cukierkowfabryka cukierkow warszawakarmelowe lizakimanufaktura cukierkow lizakiatrakcje dla dzieci w warszawiemanufaktura cukierkow warszawa nowy swiatco robic z dzieckiem w warszawiecukierki karmelowe w roznych smakachcukierki karmelowe manufakturakarmelkicukierki manufaturaatrakcje dla dzieci warszawamanufaktura cukierkow nowy swiatpokazy wytwarzania cukierkow warszawamanufaktura cukierkow pokazy dla dziecimanufaktura cukierkow warszawa pokazyatrakcje dla dzieci w centrum warszawyco robic z dzieckiem w warszawie

22 komentarze

  1. Kornel moj syn, byl tam z klasa na wycieczce, do dzis wspomina te slodyczei musze go zabrac jeszcze raz tym razem z rodzina.

  2. Jak w bajce… Cieszę się że tu jestem, że czytam twojego bloga, niesamowite tu rzeczy i historie. :*

  3. Te cukierki w przezroczystej folii przypomianja mi odpustowe. Dawno nie bylam na zadnych odpuscie ale do manufaktury cukierkow w warszawie chetnie sie przejade jak tylko bede w okolicy.

  4. Jakby moja Amelka wiedziala że są takie miejsca ze sama zrobi sobie lizaka, i ze nadodatek pozwole jej go zjesc to nie pozwolilaby sobie wyjsc stamtad na wieki.

  5. Byliśmy i też polecamy. Jesteśmy z Warszawy więc wiemy o czym piszesz. Widok dzieci ktore na sam zapach biegną jak opetnane z buzia od ucha do ucha bezcenna. Polecam kazdym dzieciom ktorym rodzice pozwola w ten dzien , pofolguja i beda mogly delektowac sie tymi pysznosciami.

  6. Ale tam kolorowowo i pięknie, bajecznie, od razu mi sie przypominaja opowiesci mojego dziadka o takich manufakturach.

  7. Pani Kingo, daleko mieszkacie od Warszawy ? Planujemy wypad do stolicy ,ale obawiam się że taka duza ilosc kilometrow nas zabije.

  8. łukaszkowa mama on

    nie bylam, moje dzieci by zapewnie pamietaly wycieczke na zawsze to smakosze sukierkow i ogolnie slodyczy.

Odpowiedz