30 przepisów na pyszne zupy- dla małych i dużych zupożerców

5

Od dziecka na mój talerz naprzemiennie trafiało stałe zupowe menu, złożone z trzech zup: rosółpomidorowaogórkowa. Taka zupowa lista przebojów, zupowe podium – kochałam je wszystkie i tak było przez większość życia. Jak refren – rosół, pomidorowa, ogórkowa. 

Gdy zostałam żoną i matką, zupową tradycję próbowałam przenieść do mojego domu. Muszę przyznać, że ze sporym sukcesem. Mąż polubił  moje zupy, co – patrząc na jego tatę, który za każdym razem, gdy żona podając obiad zadaje mu pytanie „Zjesz zupę?” – odpowiada:
„A muszę?” – uważam za spory wyczyn. A przede wszystkim, zupy pokochali też najsurowsi krytycy kulinarni, z jakimi przyszło mi się zmierzyć – moje dzieci. 

To moja rodzina zmobilizowała mnie do tego, żeby to moje zupowe menu poważnie rozwinąć i wzbogacić o nowe pozycje.  Czego efektem jest ten ebook.  Dziś oddaję w wasze ręce zbiór 30 przepisów na zupy dla całej rodziny. 

Przyznam się Wam bez bicia – chyba mam troszkę z teścia. Dlaczego? Bo zupa to dla mnie nie obiad. Ale też nie wyobrażam sobie obiadu bez niej! 

Zupy nazwałam sobie moją kuchenną uwerturą. Smacznym i treściwym wstępem do drugiego dania. 

Nagadałam się jak zwykle, więc możemy chyba przystąpić do tego, po co tu wstąpiłyście – do gotowania! Obiecuję Wam, że w te przepisy włożyłam całe serce (nie dosłownie, spokojnie). Mam nadzieję, że Wam się przydadzą i ułatwią codzienny kuchenny żywot. 

Wybierając przepisy do ebooka, bardzo się starałam,  żeby trafiły do niego zupy, które będą smakować dzieciom. I wnioskując po reakcjach moich dzieci, chyba mi się to udało. 

30 przepisów na pyszne zupy – eBook

35 

Kategoria:

Product Description

Od dziecka na mój talerz naprzemiennie trafiało stałe zupowe menu, złożone z trzech zup: rosół, pomidorowa, ogórkowa. Taka zupowa lista przebojów, zupowe podium – kochałam je wszystkie i tak było przez większość życia. Jak refren – rosół, pomidorowa, ogórkowa.  Gdy zostałam żoną i matką, zupową tradycję próbowałam przenieść do mojego domu. Muszę przyznać, że ze sporym sukcesem. Mąż polubił  moje zupy, co – patrząc na jego tatę, który za każdym razem, gdy żona podając obiad zadaje mu pytanie „Zjesz zupę?” – odpowiada: „A muszę?” – uważam za spory wyczyn. A przede wszystkim, zupy pokochali też najsurowsi krytycy kulinarni, z jakimi przyszło mi się zmierzyć – moje dzieci.  To moja rodzina zmobilizowała mnie do tego, żeby to moje zupowe menu poważnie rozwinąć i wzbogacić o nowe pozycje.  Czego efektem jest ten ebook.  Dziś oddaję w wasze ręce zbiór 30 przepisów na zupy dla całej rodziny.  Przyznam się Wam bez bicia – chyba mam troszkę z teścia. Dlaczego? Bo zupa to dla mnie nie obiad. Ale też nie wyobrażam sobie obiadu bez niej!  Zupy nazwałam sobie moją kuchenną uwerturą. Smacznym i treściwym wstępem do drugiego dania.  Nagadałam się jak zwykle, więc możemy chyba przystąpić do tego, po co tu wstąpiłyście – do gotowania! Obiecuję Wam, że w te przepisy włożyłam całe serce (nie dosłownie, spokojnie). Mam nadzieję, że Wam się przydadzą i ułatwią codzienny kuchenny żywot.  Wybierając przepisy do ebooka, bardzo się starałam,  żeby trafiły do niego zupy, które będą smakować dzieciom. I wnioskując po reakcjach moich dzieci, chyba mi się to udało.    Smacznego!

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “30 przepisów na pyszne zupy – eBook”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

5 komentarzy

  1. Zaraziłaś mnie miłością do szczawiowej, zupa curry jest obłędna. Wreszcie wychodzi mi mocny, intensywny rosół. A nie byliśmy jakoś bardzo za zupami do tej pory

  2. zakochana w zupach on

    Kocham za kokosową zupę curry. Mogę jeść codziennie i mi się nie znudzi. Nie ma opcji.
    Dziękuję za tego EBOOKA:*

  3. Kupiłam wszystkie twoje ebooki i aż mąż mnie pochwalił że się poprawiłam z gotowaniem

Odpowiedz