Od dziecka na mój talerz naprzemiennie trafiało stałe zupowe menu, złożone z trzech zup: rosółpomidorowaogórkowa. Taka zupowa lista przebojów, zupowe podium – kochałam je wszystkie i tak było przez większość życia. Jak refren – rosół, pomidorowa, ogórkowa. 

Gdy zostałam żoną i matką, zupową tradycję próbowałam przenieść do mojego domu. Muszę przyznać, że ze sporym sukcesem. Mąż polubił  moje zupy, co – patrząc na jego tatę, który za każdym razem, gdy żona podając obiad zadaje mu pytanie „Zjesz zupę?” – odpowiada:
„A muszę?” – uważam za spory wyczyn. A przede wszystkim, zupy pokochali też najsurowsi krytycy kulinarni, z jakimi przyszło mi się zmierzyć – moje dzieci. 

To moja rodzina zmobilizowała mnie do tego, żeby to moje zupowe menu poważnie rozwinąć i wzbogacić o nowe pozycje.  Czego efektem jest ten ebook.  Dziś oddaję w wasze ręce zbiór 30 przepisów na zupy dla całej rodziny. 

Przyznam się Wam bez bicia – chyba mam troszkę z teścia. Dlaczego? Bo zupa to dla mnie nie obiad. Ale też nie wyobrażam sobie obiadu bez niej! 

Zupy nazwałam sobie moją kuchenną uwerturą. Smacznym i treściwym wstępem do drugiego dania. 

Nagadałam się jak zwykle, więc możemy chyba przystąpić do tego, po co tu wstąpiłyście – do gotowania! Obiecuję Wam, że w te przepisy włożyłam całe serce (nie dosłownie, spokojnie). Mam nadzieję, że Wam się przydadzą i ułatwią codzienny kuchenny żywot. 

Wybierając przepisy do ebooka, bardzo się starałam,  żeby trafiły do niego zupy, które będą smakować dzieciom. I wnioskując po reakcjach moich dzieci, chyba mi się to udało. 

Promocja!

30 przepisów na pyszne zupy – eBook

(8 opinii klienta)

15 

Kategoria:

Opis

Od dziecka na mój talerz naprzemiennie trafiało stałe zupowe menu, złożone z trzech zup: rosół, pomidorowa, ogórkowa. Taka zupowa lista przebojów, zupowe podium – kochałam je wszystkie i tak było przez większość życia. Jak refren – rosół, pomidorowa, ogórkowa.  Gdy zostałam żoną i matką, zupową tradycję próbowałam przenieść do mojego domu. Muszę przyznać, że ze sporym sukcesem. Mąż polubił  moje zupy, co – patrząc na jego tatę, który za każdym razem, gdy żona podając obiad zadaje mu pytanie „Zjesz zupę?” – odpowiada: „A muszę?” – uważam za spory wyczyn. A przede wszystkim, zupy pokochali też najsurowsi krytycy kulinarni, z jakimi przyszło mi się zmierzyć – moje dzieci.  To moja rodzina zmobilizowała mnie do tego, żeby to moje zupowe menu poważnie rozwinąć i wzbogacić o nowe pozycje.  Czego efektem jest ten ebook.  Dziś oddaję w wasze ręce zbiór 30 przepisów na zupy dla całej rodziny.  Przyznam się Wam bez bicia – chyba mam troszkę z teścia. Dlaczego? Bo zupa to dla mnie nie obiad. Ale też nie wyobrażam sobie obiadu bez niej!  Zupy nazwałam sobie moją kuchenną uwerturą. Smacznym i treściwym wstępem do drugiego dania.  Nagadałam się jak zwykle, więc możemy chyba przystąpić do tego, po co tu wstąpiłyście – do gotowania! Obiecuję Wam, że w te przepisy włożyłam całe serce (nie dosłownie, spokojnie). Mam nadzieję, że Wam się przydadzą i ułatwią codzienny kuchenny żywot.  Wybierając przepisy do ebooka, bardzo się starałam,  żeby trafiły do niego zupy, które będą smakować dzieciom. I wnioskując po reakcjach moich dzieci, chyba mi się to udało.    Smacznego!

8 odpowiedzi na “30 przepisów na pyszne zupy – eBook”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 opinii dla 30 przepisów na pyszne zupy – eBook

  1. Agata Kryszczak (zweryfikowany)

  2. Milena Piskór (zweryfikowany)

  3. Agnieszka (zweryfikowany)

  4. Ewelina (zweryfikowany)

  5. Dominika Kasprzyk (zweryfikowany)

  6. Agata Romanowska (zweryfikowany)

  7. Danuta S. (zweryfikowany)

    Ciekawe pomysły na zupy, bardzo dziękuje Kingo, krótko i na temat.

  8. Natalia (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl