Pamiętam z dzieciństwa moją mamę, która przed każdym Bożym Narodzeniem spędzała noce w kuchni. Zmęczona, zapracowana, poddenerwowana. Przychodziła z pracy, opiekowała się nami, ale i tak podwijała rękawy i piekła, gotowała. Dzięki temu do dziś Święta Bożego Narodzenia kojarzą mi się z niezapomnianymi smakami i zapachami. Dom pachniał inaczej niż zwykle. Wywarem z grzybów, kompotem, ciastami. Pachniał oczekiwaniem.

Dzisiaj to moje dzieci czekają, aż przygotuję świąteczne potrawy i ja robię to dla nich z przyjemnością, bo wiem, ile radości sprawia im ten niezwykły czas w roku. Już od kilku tygodni święta są głównym tematem w naszym domu. I ja bardzo chcę uczestniczyć w tym szczęściu Lenki i Antosia, a nie tylko patrzeć na nich z kuchni. Nie chcę, żeby zapamiętały mnie podirytowaną, przepracowaną, a nawet złą. Dlatego piekę, gotuję, ale nie mam też problemu z tym, żeby ułatwić sobie życie na ile mogę
to zrobić, np. zamawiając coś w sprawdzonych miejscach. Mam też kilka ulubionych, niezawodnych przepisów, które znajdziecie właśnie w tym e-booku.

Będzie smacznie, aromatycznie i świątecznie. I mam nadzieję, że dzięki nim przygotujecie się do świąt z przyjemnością.

Ebooka możecie pobrać tutaj: KLIK