Kto by pomyślał, że rozszerzane spodnie, które kiedyś były elementem podstawowym każdej mojej stylizacji jeszcze wrócą do łask. Lata temu, kiedy w dzwonach biegałam do szkoły, do głowy by mi nie przyszło, żeby założyć wąskie spodnie. Co więcej, kiedy rurki pojawiły się w sklepach, zarzekałam się, że spodnie ze zwężanymi nogawkami nie są dla mnie… Ale jednak szybko od zakochania w dzwonach płynnie przeszłam do zakochania w rurkach. Dziś na szczęście te miłości się mieszają i na ulicach można spotkać dziewczyny zarówno w jednym jak i w drugim fasonie spodni.

Stylizacja z rozszerzanymi spodniami

Ta stylizacja dzwonami i obszernym swetrem pewnie długo będzie moim ulubionym strojem na zimowe wyjścia. Jest niesamowicie wygodnie, mega ciepło, a do tego wszystkie rzeczy upolowałam na wyprzedaży za niewielkie pieniądze.

Dzwony ze zdjęcia w ZARA znajdziecie też w kolorze granatowym (piękne) i niebieskim. A ponieważ cena jest naprawdę niska, to można zaszaleć i kupić wszystkie trzy kolory. Za jedną parę zapłacicie 49 zł.

Rozszerzane spodnie
Czarny shopper Zuzia Górska

Jeśli szukacie wyprzedażowych inspiracji, to zapraszam was na moje Instastories. Nie wiem jak wy, ale ja kupuję głównie na wyprzedażach. Na szaleństwo zakupowane pozwalam sobie trzy razy do roku, bo dopiero wtedy widać ile te rzeczy są warte. A ja nie lubię się czuć jak frajer.

Co kilka dni na Instastories znajdziecie relację z zakupów. Kilka dni temu kupowałyśmy z dziewczynami czapki, rękawiczki i swetry. Teraz będziemy polować na sukienki letnie i płaszcze. Wskakujcie: IG Ladygugublog

Spodnie: Zara

Sweter: Zara

Torebka: Zuzia Górska

Zegarek: Manfred Cracco