Możliwość noszenia butów własnego projektu jeszcze do niedawna zarezerwowana była dla nielicznych. Teraz jest w zasięgu ręki każdego, kto chce kreować własny styl i bawić się modą.

Prawie 200 modeli, ponad 100 rodzajów skór, kolorów nici, sznurowadeł, a nawet rodzaj i kolor podeszew,  mają do wyboru klientki pracowni własnego stylu – Fun In Design. Wszystko to pozwala na stworzenie jedynej w swoim rodzaju, niepowtarzalnej pary butów własnego projektu. Istny raj na ziemi, mówię wam.

Z Fun in Design pierwszy raz miałam styczność rok temu, ale nie bez powodu piszę o tej firmie teraz, przed świętami, kiedy zaczynają się gorączkowe poszukiwania idealnych prezentów gwiazdkowych. Bon podarunkowy, a z nim możliwość zaprojektowania własnych butów i realizacja tego projektu, to nie tylko wyjątkowy prezent dla każdej kobiety, ale też całkiem dobra zabawa przy tworzeniu. Można podarować bon na dowolnie zaprojektowane buty lub na konkretny model. Ale zapewniam was, że jeśli macie inne wymagania, twórcy FiD przygotują bon szyty na miarę potrzeb każdej pani.

bon podarunkowy pod choinke

Jak stworzyć buty według własnego projektu?

Pomysłodawcy Fun In Design stworzyli internetową aplikację, w której klientki projektują swoje buty. Żeby zobaczyć finalny wygląd projektowanego obuwia, wcale nie trzeba używać wyobraźni, bo kolory i rodzaje skór są w aplikacji odwzorowane bardzo dokładnie. Aktywna galeria zmienia się w zależności od zaawansowania projektu, a gotowy projekt zapisuje się pod indywidualnym linkiem internetowym. Można go więc poprawiać dowolną ilość razy oraz wysłać do konsultacji komu tylko chcemy ( ja mam swojego tajnego doradcę, który czuwa nad moim stylem. Jeśli widzicie mnie źle ubraną, możecie mieć pewność, że SorryGirls nie miała wtedy dla mnie czasu.)

pastelowy-plaszcz-zimowy
plaszcz-mosquito
komin-reserved
plaszcz-zimowy
jak stworzyć buty własnego projektu
z-czym-nosic-sztyblety
DSC_2950
skorzane-rekawiczki-z-gumka
zegarek-daniel-wellington

A oto buty, które zaprojektowałam razem z SorryGirls. Klikajcie w zdjęcie, żeby zobaczyć, jak wyglądały w fazie projektów.

Trampki

fun in design butySztyblety

sztyblety funindesignBajkery

bajkery fun in design

KONKURS

Pobawcie się w projektantów. Wejdźcie na stronę FunInDesign i  przygotujcie projekt własnych, wymarzonych butów, a link z projektem wklejcie w komentarzu pod postem. Wśród waszych pomysłów wybiorę jeden, który nagrodzę bonem podarunkowym na realizację nagrodzonego projektu.

Konkurs trwa od 10.12.2015 do 17.12.2015. Wyniki ogłoszę do 20.12.1015 r.

Wyniki konkursu

Konkurs wygrywa projekt Michała. Czekam na kontakt mailowy i informację jak zareagowała żona:)

http://funindesign.pl/zaprojektuj-swoje-buty/93802

Buty: http: FunInDesign

Płaszcz: Mosquito

Komin: Reserved

Rękawiczki: Reserved

Zegarek: Daniel Wellington