9 wzorów kolczyków, które będziesz chciała mieć.

13

Strzelili do mnie z pistoletu! I przepadłam… Ale na samym wstępie uspokajam: jestem tu, piszę, żyję. I mam się świetnie. Uboższa o parę groszy, co prawda, ale bogatsza o nową miłość! No dobra, może raczej nowe uzależnienie…

36 lat żyłam sobie spokojnie, bez kolczyków. Można? Można! Piękne kolczyki wołały mnie z witryn, kusiły z katalogów, zaczepiały spojrzenie, bezwstydnie dyndając i błyszcząc na uszach innych kobiet. Ale byłam dzielna. I bezpieczna, bo bez dziurek w uszach nie było ryzyka, że zapragnę mieć nowe kolczyki, a potem kolejne i znowu, i znowu. Do czasu. 

Kilka miesięcy temu postanowiłam coś zmienić w życiu i zaczęłam od wizyty kosmetyczki. Klamka zapadła. Strzeliła do mnie z pistoletu, a ja jej jeszcze za to zapłaciłam. Co prawda nie celowała do mnie z igły i ziemniaka, ale wiecie – stres i tak był.

Potem męczyłam się przez kilka tygodni z małymi, wątpliwej urody kolczykami. A czas oczekiwania osładzałam sobie przeglądaniem prawdziwych piękności, które już za chwileczkę, już za momencik mogłam mieć  na moich własnych uszach.

Przekłuwać, czy nie przekłuwać, oto jest pytanie!

Wiem, że dyskusja wokół przekłuwać dziewczynkom uszu jest zażarta. Jak przekłuwać, kiedy przekłuwać, u kogo przekłuwać i czy w ogóle. Cóż… „mała” Kinga dorastała do tej decyzji dość długo i wiecie co? Chyba im później, tym ciężej się na to zdobyć. Ale lepiej późno niż wcale.

Z dziurkami w uszach czy bez, jesteśmy srokami i lubimy błyskotki.  A wiecie co jest gorsze od małej sroczki ? Sroka, którą wypuścili na łowy po 36 latach. Nie pytajcie mnie co zdążyłam upolować w ciągu tych kilku miesięcy. Chociaż… i tak Wam pokażę!

To prawda co mówią: kolczyki są ozdobą kobiety. Ale najwięcej frajdy daje chyba samo kupowanie, wybieranie wzorów, kolorów, wielkości… dosłownie zapadłam na kolczykowy zawrót głowy. 

Tylko spójrzcie na te błyskotki:

Złote kolczyki z cyrkoniami: numer wzoruAP525-5525
Kolczyki ze stali szlachetnej: numer wzoru EL129-9095
Złote kolczyki z cyrkoniami: numer wzoru AP525-7711
Złote kolczyki: numer wzoru  AP127-0207
Kolczyki ze stali szlachetnej: numer wzoru EL522-5864
Kolczyki ze stali szlachetnej: numer wzoru EL129-3884
Kolczyki flamingi: numer wzoru K-690.01
Srebrne kolczyki: numer wzoru AP126-0519
Złote kolczyki koła: numer wzoru AP526-0071

13 komentarzy

 1. Piekne kolczyki, ale najbardziej mi sie podobaja spodnie 🙂 Napisz gdzie zakupilas 🙂

 2. Dziewczyny skarżą się tu że kolczyki są drogie. Dobra biżuteria nie jest tania ale to zakup na lata. Trzeba sobie zadać pytanie czy chcę kolczyki z których srebro/złoto zejdzie po miesiącu czy takie które będę mogła założyć za 5 lat?

 3. Kasia Biała on

  przyomnij mi o tych zdjęciach w grudniu. Roześlę po rodzinie i będę od stycznia paradować codziennie w nowych błyskotkach. wszystkie mi się podobają

 4. Zachwycam się waszymi zdjęciami bo wiem jakie robiliście gdy zaczynałaś z blogowaniem. Jestem z wami od początku i nigdzie się nie wybieram. Piękne fotki i kolczyki również
  Pozdrowienia z Sopotu
  PS: odezqwij się jak będziesz. Chętnie wypiję kawkę w twoim towarzystwie.

 5. Piękne zdjęcia, cudowna modelka 🙂 Kolczyki nr 1 boskie, będę o nich marzyć bo cena niestety powala 😉

 6. Kinga podasz numer referencyjny czarnych spodni? Na Instagramie widziałam je wcztaj i od wczotaj szukam ale muszę być pewna że to ten konkretny fason. Piękne są.

 7. przez ciebie kobieto jadę do gelerki i wcale nie miałam tego w planach. Kółeczka z zielonymi oczkami będą moje

Odpowiedz