Czarne chinosy z lampasami dosłownie prosiły się żeby zabrać je do Nowego Jorku. Przyznaję, że gdyby nie Karolina, która po ciąży (mojej, nie swojej) doprowadza do porządku stan mojej szafy, nawet nie spojrzałabym w ich stronę. Stworzyłyśmy dwie stylizacje ze spodniami w roli głównej: pierwsza, którą widzicie na zdjęciach, to zestaw z białą koszulą w nieco mniej klasycznym wydaniu, długim szarym płaszczem i czarnymi botkami.

Drugi set to te same chinosy, te same buty, ale zestawione z  krótkim szarym swetrem z bufiastymi rękawami. Dla odmiany, zamiast szarego płaszcza zakładam czarną ramoneskę, którą możecie zobaczyć tutaj: Trzy stylizacje z Nowego Jorku. Długo rozglądałam się za idealną kurtką skórzaną. Ta pasuje mi w 100%.

Bardzo ciekawą stylizację,w  której spodnie z lampasem grają pierwsze skrzypce pokazała na swoim profilu Karolina. Wybrała spodnie o podobnym  kroju do moich, ale w kolorze czerwonym. Z szarą koszulą w paski zestaw prezentuje się ekstra. Jej spodnie w bardzo dobrej cenie (69 zł) możecie  kupić w HM.

Koniecznie zerknijcie na profil Karoliny i obserwujcie SorryGirls – wkrótce pokażemy wam pewien ciekawy projekt, nad którym razem pracujemy. Zaglądajcie też na moje Instastory, bo pierwsze przecieki pojawią się właśnie tam.

czarne-chinosy-z-lampasamibiala dluga koszulaszary plaszcz torebkabuty do chinosowporanna kawaczarny fortepiangra na fortepianieczarno pomaranczowa torebkaczarne chinosy

Koszula, chinosy: Zara

Botki: Parfois

Szary płaszcz: Mango

Torebka: Dune London

Zegarek HANOWA: SWISS