Tutu

15

Odrywamy się na chwilę od gotowania i wracamy do mody. Tutu widzieliście na blogu wiele razy. Tym razem zestawiona z zapinanym swetrem w grochy.  W tym roku  na wyprzedaży udało mi się kupić tylko ten sweter.  Idealny, bardzo wygodny domowy zestaw.

DSC_2051

DSC_2110

DSC_2116

DSC_2123

DSC_2131

Tutu: Tutusiowe To i Owo

Sweter: ZARA

Rajstopy: ZARA

15 komentarzy

    • Nie ma pojęcia gdzie kupić cienkie rajstopki. Zawsze miałam z tym problem więc Lenka nie ma nawet jednej pary. Ale tych grubszych ma sporo. Ceny tutu nie pamiętam.

  1. A czy Lenka miała podcinane włoski czy naturalnie ma takie rowniotkie? Szukam właśnie fryzjera dla swojej córki na pierwsze podpięcie. Może ktoś polecałbym mi jakiegoś super fryzjera w warszawie?

  2. Powiem Pani, że Lenka już ma trochę tych włosów na głowie. Nie długo może się pani przymierzać do małej kiteczki lub koczka 😉

  3. Właśnie przymierzam się do zrobienia tutu mojej córce. Mam już tiul i gumkę, jeszcze przyda się coś na kokardkę 🙂 Będzie w takim kolorze jak ta, którą ma na sobie Lenka. Jutro się zabieram do roboty.

  4. Coś pięknego ! A muszę Pani powiedzieć, że jestem zakochana we włoskach Pani córci 🙂 aż się napatrzeć nie mogę, moja Olcia też blondynka ale nie ma takiego odcienia i połysku 🙂 Pozdrawiamy 🙂

Odpowiedz