Oddaję do Waszej dyspozycji 30 przepisów na smaczne i zdrowe śniadania, które dostarczą całej rodzinie energii na kolejny dzień pełen wyzwań. Wiem, że śniadań zjadamy w tygodniu 7, w miesiącu 30, w roku… łatwo policzyć. I łatwo stwierdzić, że nawet najlepsza kanapka i ulubione płatki do mleka, pomnożone przez 365, mogą się znudzić. Dlatego starałam się zebrać takie pomysły na śniadania, które pomogą Wam urozmaicić codzienne poranki, a przy tym ich przygotowanie nie zajmie Wam wiele czasu. Zainteresowane? Zatem do dzieła!

Przepisy na śniadania, które znajdziecie w tym eBooku, powstawały przez ostatnie kilka miesięcy. Jest to zbiór śniadań, które ze względu na to, że jestem mamą, starałam się tak skomponować, żeby smakowały również dzieciom. I wszystko wskazuje na to, że mi się udało.

Mam nadzieję, że ten ebook w wielu domach zlikwiduje codzienny dylemat, kiedy stajesz przed otwartą lodówką i nie wiesz co zjeść na śniadanie, więc kolejny raz kończy się na parówkach.

Przepisy są proste, składniki znajdziecie w każdym sklepie spożywczym, a przygotowanie śniadań, zajmie wam dosłownie kilka minut. W końcu ten ebook ma wam ułatwić, a nie utrudnić życie.

Dodatkowo, wszystkie śniadania podzieliłam na trzy kategorie: przepisy, które w całości możecie przygotować dzień wcześniej, przepisy które częściowo możecie przygotować dzień wcześniej i te które trzeba przygotować bezpośrednio przed podaniem.

Promocja!

30 przepisów na zdrowe śniadania – eBook

(8 opinii klienta)

15 

Opis

Oddaję do Waszej dyspozycji 30 przepisów na smaczne i zdrowe śniadania, które dostarczą całej rodzinie energii na kolejny dzień pełen wyzwań. Wiem, że śniadań zjadamy w tygodniu 7, w miesiącu 30, w roku… łatwo policzyć. I łatwo stwierdzić, że nawet najlepsza kanapka i ulubione płatki do mleka, pomnożone przez 365, mogą się znudzić. Dlatego starałam się zebrać takie pomysły na śniadania, które pomogą Wam urozmaicić codzienne poranki, a przy tym ich przygotowanie nie zajmie Wam wiele czasu. Zainteresowane? Zatem do dzieła!
sniadanie przepisy pomysł na śniadanie
sniadania przepisy

8 odpowiedzi na “30 przepisów na zdrowe śniadania – eBook”

 1. Pierwsze przepisy już wypróbowane😉 Smaczne, szybkie, o to chodziło! Dzięki Kinga! Czekam na kolejne ebooki 😉🤩

 2. Dla mnie mega pomocne. Bo przy 3 a za chwilę 4 dzieci wymyślanie co na śniadanie doprowadziło mnie do szału, a monotonia wkradala się w nasze życie. A sama nie odwzyla bym się na połączenie takich produktów. Teraz tylko otwieram i wiem co jem na śniadanie, a ze mną moje dzieci. Całuję pozdrawiam i podziwiam za pomysły i odwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

8 opinii dla 30 przepisów na zdrowe śniadania – eBook

 1. Agata Kryszczak (zweryfikowany)

 2. Magdalena Piechocka (zweryfikowany)

  Pierwsze przepisy już wypróbowane😉 Smaczne, szybkie, o to chodziło! Dzięki Kinga! Czekam na kolejne ebooki 😉🤩

 3. Paulina Stanisławek (zweryfikowany)

  Dla mnie mega pomocne. Bo przy 3 a za chwilę 4 dzieci wymyślanie co na śniadanie doprowadziło mnie do szału, a monotonia wkradala się w nasze życie. A sama nie odwzyla bym się na połączenie takich produktów. Teraz tylko otwieram i wiem co jem na śniadanie, a ze mną moje dzieci. Całuję pozdrawiam i podziwiam za pomysły i odwagę.

 4. Ewelina (zweryfikowany)

 5. Anna Szulc (zweryfikowany)

  super smaczne pomysły

 6. Danuta S. (zweryfikowany)

 7. Aleksandra Gajowy (zweryfikowany)

 8. Karolina (zweryfikowany)

  Super śniadania dla wymagających głodomorów😉

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nasze przesyłki wysyłamy przez WysylajTaniej.pl