Oto 30 moich ulubionych przepisów na szybkie i zdrowe śniadania – eBook!

9

Oddaję do Waszej dyspozycji 30 przepisów na smaczne i zdrowe śniadania, które dostarczą całej rodzinie energii na kolejny dzień pełen wyzwań. Wiem, że śniadań zjadamy w tygodniu 7, w miesiącu 30, w roku… łatwo policzyć. I łatwo stwierdzić, że nawet najlepsza kanapka i ulubione płatki do mleka, pomnożone przez 365, mogą się znudzić. Dlatego starałam się zebrać takie pomysły na śniadania, które pomogą Wam urozmaicić codzienne poranki, a przy tym ich przygotowanie nie zajmie Wam wiele czasu. Zainteresowane? Zatem do dzieła!

Przepisy na śniadania, które znajdziecie w tym eBooku, powstawały przez ostatnie kilka miesięcy. Jest to zbiór śniadań, które ze względu na to, że jestem mamą, starałam się tak skomponować, żeby smakowały również dzieciom. I wszystko wskazuje na to, że mi się udało.

Mam nadzieję, że ten ebook w wielu domach zlikwiduje codzienny dylemat, kiedy stajesz przed otwartą lodówką i nie wiesz co zjeść na śniadanie, więc kolejny raz kończy się na parówkach.

Przepisy są proste, składniki znajdziecie w każdym sklepie spożywczym, a przygotowanie śniadań, zajmie wam dosłownie kilka minut. W końcu ten ebook ma wam ułatwić, a nie utrudnić życie.

Dodatkowo, wszystkie śniadania podzieliłam na trzy kategorie: przepisy, które w całości możecie przygotować dzień wcześniej, przepisy które częściowo możecie przygotować dzień wcześniej i te które trzeba przygotować bezpośrednio przed podaniem.

30 przepisów na zdrowe śniadania – eBook

35 

Product Description

Oddaję do Waszej dyspozycji 30 przepisów na smaczne i zdrowe śniadania, które dostarczą całej rodzinie energii na kolejny dzień pełen wyzwań. Wiem, że śniadań zjadamy w tygodniu 7, w miesiącu 30, w roku… łatwo policzyć. I łatwo stwierdzić, że nawet najlepsza kanapka i ulubione płatki do mleka, pomnożone przez 365, mogą się znudzić. Dlatego starałam się zebrać takie pomysły na śniadania, które pomogą Wam urozmaicić codzienne poranki, a przy tym ich przygotowanie nie zajmie Wam wiele czasu. Zainteresowane? Zatem do dzieła!
sniadanie przepisy pomysł na śniadanie
sniadania przepisy

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Be the first to review “30 przepisów na zdrowe śniadania – eBook”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 komentarzy

 1. Michalina on

  Mam jeden i drugi i gotuję codziennie. Ale zaczyna nam się już nudzić to chyba powinnaś pomyśleć o czymś nowym sla stałych klientek. Jest jakiś nowy pomysł?

 2. Kanapka grzechu warta to jakiś obłęd. Niesamowite. Taie proste a takie wyśmienite. Dziekuję ci za te przepisy:*

 3. Kalina.PO on

  e-book jest wyśmienity. żałowałam pieniędzy na obuady a teraz kupiłam obiaady i śniadania w pakiecie i żałuję ze tyle czekałam. Będziesz kontynuować wydawanie? nie śledziłam cię na instagramie to nie wiem co było mówione.

 4. czy ty jesteś samoukiem? pytam o zdjęcia? bardzo ładne zdjęcia masz na blogu i w książce również piekne. aż się jeść chce patrząc na nie. Zaczynam przygodę z fotografią i chcę iść na kurs ale nie wiem czy warto. doradź mi bo ty już wiele lat w tym siedzisz

  • Tak sami się uczyliśmy. Tzn zdjęcia do ebooka robiłam ja, ale większość zdjęć na bloga pstryma mój mąż. I wszystkiego uczyliśmy się sami. Polecam ci tutoriale na youtube – jeśli masz cierpliwość.

 5. Czy wśród przepisów znajdują się takie na śniadania wytrawne? Czy raczej przeważają owocowe? Czy można gdzieś podejrzeć spis treści?

Odpowiedz