Pan Pantaloni

34

Gotowe na kolejny wygodny strój ? Wygodna i ciekawa stylizacja dziecięca wcale nie musi być nudna. Wystarczy chwila zastanowienia i  kombinacja ubrań, która pozwoli dziecku czuć się komfortowo a mamie cieszyć oko pięknie ubranym maleństwem.

Tylko spójrzcie na te spodnie.  Modne i wygodne, dokładnie takie jakie najczęściej ubieram Lence i dokładnie takie jakie najchętniej noszę sama.  W zestawie z białą, prostą koszulką i trampkami prezentują się wprost idealnie.  Jak Wam się podobają?

DSC_1131

DSC_1115

DSC_1143

DSC_1146

DSC_1156

DSC_1067

DSC_1188

DSC_11701

DSC_1175

DSC_1203

DSC_1161

DSC_1179

Spodnie: Pan Pantaloni

Bluzka: H&M

Trampki: Converse

Spinka: Kollale

34 komentarze

 1. Piękny zestaw ,tez uwielbiam prostotę, styl i klasę.
  Lenok świetnie się nadaje na takie stylizacji bo nie potrzebuje dużo żeby pięknie wyglądać! Pozdrawiam.

 2. śliczna córeczka i super stylizacja 🙂 mamy te same trampki i spineczkę 😉
  Zapraszamy na nasz raczkujący blog …

  • Kupiłam na Allegro ale mają je też w Zalando.pl nie wiem tylko gdzie jest lepsza cena więc musisz porównać

  • Są takie blogi. Teraz nie pamiętam adresów ale jak wejdziesz na minimodnie.pl to znajdziesz tam linki do fajnych stylizacji

 3. Ja też tak uważam, moja mała po domu lata w Bartkach non stop a jak czasami wyskoczy do piaskownicy w Zarze to świat się nie zawali ! Ja całe dzieciństwo musiałam chodzić w ortopedach bo tak jest zdrowo i teraz taka trauma że facet na szpilki nie wyrabia ;D

 4. Conversy genialne <3
  Nam się marzą miętowe ostatnio:) A kalosze kupiłaś ?:)

  … A wszystkim mamom i nie tylko zbzikowanym na punkcie tego zdrowego obuwia : Ludzie, czy nasze pokolenie nosiło atestowane buty ? O pokoleniu wstecz nie mówiąc… Nie. I co? Wszyscy mamy krzywe nogi i wady postawy? Dla mnie zdrowie mojego dziecka jest najważniejsze, dbam o te małe stópki ile tylko mogę, ale jeśli na jeden spacer w tygodniu czy raz do piaskownicy nie założę dziecku atestowanego obuwia, to nic jej się nie stanie.

 5. Wszystko cudne 🙂 ale widzę, że zdrowe dla dziecka obuwie wystąpiło tylko na poście o zdrowych butkach. szkoda.

  • Widzę, że dużo mam bardzo dużą uwagę zwraca na „zdrowe buciki” i często też zwracają uwagę Mamie Lenki, w jakich chodzi bucikach. Chciałabym tym wszystkim mamą napisać, że kiedyś jak my byliśmy mali nie było Bartka, Naturino, Superfita itp ( przynajmniej w Polsce) i jakoś większość z nas nie ma powykrzywianych stóp, nóg itd. Płaskostopia i wiele innych wad stópek są to wady wrodzone i nie ma większego znaczenia jakie obuwie się nosi. A Mama Lenki na pewno jest świetna mamą i bardzo dba o zdrowie i o rozwój intelektualny swojej cudownej Córci i z pewnością nie dałaby zrobić krzywdy swojemu dziecku więc mamy nie „czepiajcie: się już tak tych bucików.

  • Nawet by mi do głowy nie przyszło, że mama Lenki o nią nie dba i że nie robi wszystkiego, żeby Lenka rozwijała się dobrze. Wręcz przeciwnie, widzę, że świata poza córcią nie widzi.
   Nie uważam też, że zawsze i wszędzie musi być zdrowe obuwie, choć dobrze by było. A to,że jak my byłyśmy małe to nie było zdrowego obuwie nie znaczy, że nie trzeba korzystć z tego że teraz takie obuwie jest.
   (jak ja byłam mała nie było fatelików samochodowych. czy przyszłoby Wam Drogie Mamy do głowy, żeby jechać gidzieś teraz z dzieckiem autem bez fotelika ??? hm…)
   A na koniec jeszcze raz podkreśle, że uważam, że mama Lenki jest cudowną mama. I sporna (jak widzę) kwestia obuwia nie zmieni mojego zdania.

Odpowiedz