Oglądam ją codziennie, ale dopiero na zdjęciach widzę, jak szybko się zmienia.  Nie jest już bobasem, ale małą, śliczną dziewczynką, która wszystko najlepiej robi SIAMA . Mimo iż do mody i typowego bloga o modzie dziecięcej, ostatnio jakoś nam nie po drodze, to lubię od czasu do czasu wrzucić na bloga post, w którym Lenka jest główną gwiazdą. Wiecie dlaczego? Bo lubię później wracać do tych postów, i bardzo często to robię. Za każdym razem dziwię się, że ten czas tak szybko leci a moja mała córeczka już nie jest taka mała.

Kilka dni temu koleżanka opowiedziała mi pewną historię. Jej 5 letni syn ma koleżanki ( 11-12 lat) , które od czasu do czasu przychodzą po niego do domu i zabierają go na plac zabaw.  Któregoś dnia, kiedy dziewczynki przyszły bo Nikosia, bo tak mały przystojniak ma na imię, ten zanim otworzył drzwi szepnął do mamy „ Mama ale nie dawaj mi buziaka bo to obciach”. Serio? Tak wcześnie? Ja nie jestem na to gotowa. Całuję i tulę kiedy mam na to ochotę i będę to robić do czasu kiedy moja córka będzie biegać na tyle szybko, żeby przede mną uciec.  A kto mi zabroni?

kurtka-skorzana-dla-dziewczynki

moda-dziecięca-blog

DSC_8529

blog-z-moda-dziecieca

moda-dla-dzieci

DSC_8192

Kurtka: Tape a l’oeil/   answear.com

Spódniczka: Tape a l’oeil /   answear.com

Szalik: Reserved

Bluza: Tape a l’oeil /  answear.com

Rajstopy: H&M

Buty: Zara

Mam dla Was kod zniżkowy  do sklepu Answear.com,  w którym ruszył ostatni dział dziecięcy.  Jeśli podczas robienia zakupów, w odpowiednim miejscu wpiszecie kod „GUGU” , zapłacicie  20% mniej. Kod ważny jest do 1.10.2014 r. – więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ .