Nosweet

19

Nosweet obserwuję od czasu kiedy pierwsza kolekcja marki ujrzała światło dzienne. „Brzydkie” printy na ubraniach oferowanych przez firmę od razu zrobiły na mnie ogromne wrażenie. Do tego świetnie przygotowana kampania reklamowa, doskonale przemyślany wizerunek marki i sukces murowany. Ubrania nietypowe i trochę zadziorne, właściwie każdym elementem odróżniające się od pozostałych. Tego mi właśnie brakowało.

nosweet-kids

nosweet1

nosweet

ubrania-nosweet

 

Sukienka: Nosweet/ galazki.pl

Opaska: Lamama

19 komentarzy

  1. Nie wiedziałam, że w pokoju na łóżku można zrobić tak perfekcyjne zdjęcia! Lenka wygląda jak z okładki magazynu. Cudna , można na Nią patrzeć bez przerwy! 🙂
    Pozdrawiamy serdecznie!

  2. Od jakiegoś czasu tu zaglądam i muszę przyznać,że dzięki Wam zaczęłam zwracać większą uwagę na to jak ubieram swoją córeczkę- jakoś z biegiem czasu trochę to zaniedbałam. Bardzo inspirują mnie wasze stylizacje i nawet jeśli nie na wszystkie ubranka mogę sobie pozwolić to zawsze można poszukać tańszych „odpowiedników’:-)Dziękuję! Odnośnie dzisiejszego postu mam dwa pytania- skąd opaska Lenki? I drugie pytanie nie modowe,ale liczę na odpowiedź:-)czy te białe deseczki na ścianie to element łóżka czy jakaś śliczna boazeria?(nie wiem jak to inaczej nazwać:-)) Pozdrawiam serdecznie śliczną Lenkę i mamę!

Odpowiedz