Mała zmiana planów

36

Za nami pierwsza wizyta w nowym domu, pierwszy spacer po okolicy i wypatrywanie nowych koleżanek dla Lenki. Taki trochę spacer zwiadowczy.  Było trochę łez ( bo jak tu się nie popłakać kiedy mąż robi niespodziankę,  stawia mnie przed domem i mówi, że to nasz ), mnóstwo śmiechu a teraz wielkie plany. Te puste ściany, betonowe podłogi, okna bez zasłon za kilka  miesięcy staną się naszym domem.  Niespodzianka udana!

DSC01252

DSC01269

DSC01271

DSC01272

Piękna sukienka od Dress You Up to przede wszystkim wygoda…

DSC01257

… a  pled… ciepły ( bo z dodatkowymi wkładami) i pięknie wykonany. Wielkie brawa za pomysł. Sprytnie ukryty zamek pozwala wkładać i wyjmować wkłady więc jest świetny na każdą porę roku.

DSC01337

DSC01339

DSC01325

DSC01327

Sukienka: Dress You Up

Rajstopy: H&M

Nauszniki: Allegro

Pled: Dress You Up

36 komentarzy

 1. rozanna on

  Mi mój mąż nie podarował domu, ale też Go kocham. Nie bądźcie materialistkami drogie Panie 🙂

 2. rozalia on

  Ewcia, myślę, że to był jeden jedyny i niepowtarzalny egzemplarz ;p Gratuluję

 3. Jakie to bajkowe, jakie bajeczne, jakie piękne, jakie wspaniałe i porażające. Aż nie chce się wierzyć, że to wszystko dzieje się w naszym kraju. Szczerze zazdroszczę. Ale tak prawdziwie (nie po polsku – jeśli wiesz o czym mówię) 🙂

 4. JA nie wiem jak ty to robisz, ale jak piszesz to ja sie wzruszam. Robisz to tak pięknie! Nigdy nie przestawaj pisać

 5. Rozumiem Twoja radość my też za kilka miesięcy przeprowadzamy sie do nowego domu, coprawda nie był on taka niespodzianką bo sami go budowalismy, ale pamiętam jak mnie mężus zaskoczył pokazując nasza działkę w urokliwym miejscu 😀
  Ps. moja mała ma tę samą sukienkę i ja poprostu uwielbia 😀

 6. Rozumiem twoja radość…My tez za pare miesięcy w nowym domu 😀 tylko że nie był on taką niespodzianką bo sami go budujemy 😀 Ale juz nie moge sie doczekać….

  Pozdrawiam

Odpowiedz