Lista prezentów idealnych

11

Jakiś czas temu, kiedy pierwszy raz pomyślałam o nadchodzących świętach wymyśliłam sobie, że  fajnie by było stworzyć na blogu listę prezentów, które moim zdaniem warto podarować swoim bliskim pod choinkę.  Okazało się jednak, że mimo, iż plan był świetny, to już dokonanie wyboru co na tej liście warto umieścić, to nie taka łatwa sprawa. Zrzuciłam więc całą odpowiedzialność na Was. Oto Wasza lista prezentów idealnych

Agnieszka – MaMy Kalendarz 

MaMy Kalendarz, jest idealnym i uniwersalnym prezentem dla mamy i  dzieci. Bo nie schowasz go do szafki, ale każdego dnia przez cały 2013 rok będzie prawdziwą pomocą dla Ciebie i Twoich dzieci.  Pomoże Ci zaplanować i zorganizować wszystkie ważne wydarzenia, uświadomić  innym domownikom ile spraw masz na głowie każdego dnia i że warto dzielić się obowiązkami. Dzieci będą miały wielką frajdę z przyklejania naklejek motywacyjnych i przypominających a przy okazji nauczą się korzystać z kalendarza. No i to co dla nas mam jest równie ważne poza praktycznymi walorami kalendarza, po prostu cieszy oko swoją szatą graficzną. Każda mama musi go mieć dla siebie i swojej rodziny.

Monia – pościel od Utulanki

Na Utulankę trafiłam kilka tygodni temu. Trochę się obawiałam złożyć pierwsze zamówienie ale warto było. Pościel jest piękna. Ładnie wykonana, kolorowa. Nie kupowałam gotowego wzoru,zaprojektowałam własny komplet. Wybrałam materiały i tasiemki w moich ulubionych pastelowych kolorach.

Kinga (Ladygugu.pl) -ręcznie robiony album With Love

U nas pełni rolę albumu na rodzinne zdjęcia ale sprawdzi się też jako notes. Świetny dla osoby, która lubi otaczać się pięknymi, niepowtarzalnymi rzeczami. Dla mnie bomba.

Kinga –  różności od Kury-D

Sama Kura-D pisze o sobie tak  „Manufaktura kury d. powstała z miłości do szycia i rękodzieła. Jako firma działamy już ponad rok, ale przygoda z szyciem zaczęła się dużo wcześniej. W naszej manufakturze realizujemy indywidualne, personalizowane zamówienia jak również zamówienia firm na serie oryginalnych, ręcznie szytych materiałów promocyjnych. Naszym atutem jest dokładność, niepowtarzalność i indywidualne podejście do klienta. „

Na różności Kury D trafiłam na targach w Krakowie i muszę powiedzieć, że była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Agata: Lalanka

Świat Lalanki to ręcznie szyte lalki i identyczne ubrania dla dziewczynek.  Światowe kroje i polskie wzory, piękne dodatki i książeczki.

11 komentarzy

  1. 🙂 dopiero dzisiaj tu trafiłam, wow. na liście prezentów. wow. super 🙂 dziękuje:) szalenie mi miło. Za tydzień jestem w M1, może się zobaczymy? :))

  2. Prezenty są ok ale ja mam tego pecha, że moje nigdy nie są trafione. Widzę to po oczach obdarowanych. Podoba mi się pomysł z kalendarzem i może kupię go siostrze. Ma 3 dzieci i z organizacją u niej słabo. Powinna się ucieszyć

Odpowiedz