W grudniu motywowałam was do działania. Ćwiczyłyście ze mną, nawet nie wiedząc, ile energii dajecie mi swoimi mailami, komentarzami i zdjęciami, na których mogłam podziwiać świetne efekty waszych treningów. Ale od grudnia minęło sporo czasu. Niby jestem osobą aktywną, dużo ćwiczę i śmiało mogę powiedzieć, że nic tak nie wietrzy głowy jak porządny trening, ale jak każdy, miewam swoje gorsze dni (w porywach do tygodni). Kiedy już zasiądę dłużej na kanapie, potrzebuję sporej motywacji, żeby się z niej podnieść. Pocieszam się, że nikt nie jest idealny i nawet najbardziej wytrwali mają chwile słabości; najważniejsze, to po słodkim lenistwie podnieść się, wcisnąć tyłek w legginsy i ruszyć dalej, najlepiej w kierunku siłowni.

jak sie pozbyc cellulituJa podnoszę moje cztery litery i do tego samego zachęcam was. W marcu i kwietniu będę miała dla was sporą dawkę motywacji i kilka ekstra niespodzianek. Przecież musimy przygotować się na wiosnę, która zbliża się wielkimi krokami. Będziemy dbać o formę, walczyć z cellulitem, a wszystko po to, żeby na wiosnę czuć się świetnie we własnej, gładszej skórze. Będziemy działać ze zdwojoną siłą.

Jak skutecznie pozbyć się cellulitu? #działamsmart

Potraktujmy ten post jako początek naszej wiosennej metamorfozy i zapowiedź tego, co pojawi się na blogu za kilka dni. Dziś zachęcam was do wzięcia udziału w wyjątkowym konkursie NIVEA.

Chcę was zainspirować do jeszcze lepszego dbania o siebie, o zdrowe, ujędrnione, gładkie ciało bez cellulitu.  Na stronie NIVEA wystartował właśnie konkurs, w którym do wygrania są zestawy kosmetyków NIVEA Q10 PLUS, zawierające m.in. ujędrniająco-modelujące legginsy.

legginsy antycellulitowe niveaJestem strasznie podekscytowana, bo legginsy testuję od jakiegoś czasu i już za kilka dni będę mogła podzielić się z wami moimi spostrzeżeniami. Te niepozornie wyglądające legginsy mają w sobie coś wyjątkowego. To coś, to mikrokapsułki z koenzymem Q10 zintegrowane z materiałem. Dzięki technologii miękkiego ucisku, z każdym krokiem pęka kilka kapsułek, a ich zawartość wchłania się w skórę, ujędrniając ją. Czyli bez względu na to, co robicie, pracujecie na to, żeby wyglądać lepiej. Te legginsy, to mój domowy sposób na cellulit.

Aby wziąć udział w konkursie należy na Facebooku lub Instagramie dodać post i pochwalić się przed znajomymi swoim sposobem na powrót do formy tej wiosny. Może to być wpis, krótkie wideo, zdjęcie, selfie – możliwości są nieograniczone – należy pamiętać tylko o hashtagach #działamSmart oraz #nivea.  Najciekawsze sposoby zostaną nagrodzone. I najważniejsze: codziennie wygrywa jedna osoba.

Zgłaszajcie się do konkursu i zaglądajcie na bloga, bo będzie się działo.