Biegiem

20

Sport to zdrowie więc biegam… nie z wyboru ale z konieczności. Moim trenerem jest 13 miesięczny brzdąc z łysą głową. Trener biegnie a ja za nim. Całe szczęście, że trener biega jeszcze słabo więc upada często co daje mi chwilę żeby złapać oddech.

A skoro sport to koniecznie w wygodnym stroju i w odpowiednich butach. Spodnie od LaMama i sandałki Elefanten sprawdzają się u nas doskonale. Zobaczcie w jakim stroju Lenka wybrała się kilka dni temu na podbój zoo.

DSC03612

DSC03557

DSC03558

DSC03596

DSC03621

ggg

DSC03572

DSC03576

sandalki

Spodnie: LaMama

Sandały: Elefanten

Bluzka: Old Navy

20 komentarzy

 1. 😉
  Twoja córka przynajmniej toleruje ozdoby na głowie. Moja wszystko, co nie jest czapką zawiązaną na supeł, ściąga. Dodajmy do tego moją niechęć do różu i wiecznie słyszę: to chłopczyk, tak? :]

 2. Ale pięknie ubrana mała dama. podoba mi się to wiosenne zestawienie kolorów. U nas deszcz za oknem, a tu taka wiosenka biega. Fajne sandałki. ;o)
  Moja dzieciówa też fryzurkę ma mizerną i jeszcze jej włoski z tyłu rosną, a grzywka ani drgnie, więc taki czeki piłkarz się robi. ;o)
  Ja nie wiem czy się doczekam jakiejś spineczki, czy kucyka. :oP

  • Pamiętam jak Lenka wyglądała kiedy miała 3 miesiące. Włosy na głowie wytarte, tylko na dole wokół głowy odrobina ich została. Wyglądała jak mnich 🙂

 3. Lenka jak zawsze zachwyca,cudowne kolorki! super,ze juz biega (a mama za nią ,hehe) co do włosków to naprawdę coraaaz więcej,a bujnej czupryny pewnie niebawem siędoczekasz,cierpliwości;)))

 4. Lenka w pięknych wiosennych barwach – Mały Luzak :). Sandałki śliczne. A co do włosków to jeszcze Mamusi znudzi się czesanie kitek i warkoczyków, nie wspomnę już o dobierańcach, kłosach i innych 🙂 A Lenka i z tak krótkimi włoskami jest boska.

  • Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zatęsknię za łysą główką Lenki czesząc jej bujną fryzurę:) Wydaje się aż mało realne

 5. Moja dwudziestosześcio miesięczna còra miała włoski ścięte we wrześniu na milimetr, bo miała bardzo żadkie a teraz czeszę jej może jeszcze nie kuca ale dwie kitki daja radę. Pozdrawiam.

 6. Dziś strój Lenki wyjątkowo trafił w mój gust, piękna kolorystyka. Widzę, że ciepło u Was było ostatnio 😉 Buciki można kupić w Deichmannie ?
  Pozdrawiam ciepło

 7. Sandałki śliczne 🙂 A głowa już nie taka łysa jak na wcześniejszych zdjęciach 😉 Jeszcze trochę i będzie kucyk 🙂

Odpowiedz