Wpadłam na chwilę do świata bajek i tak tkwię w nim od ponad 3 lat. Na pamięć znam przygody Clifforda, Świnki Peppy, wiem też co u Franklina; oglądając z Lenką Pszczółkę Maję, wiem co w następnej scenie powie główna bohaterka. Zdarzało mi się prosić moją córkę o nowy, nieoglądany wcześniej setki razy odcinek ulubionej bajki. Cóż począć, dzieci potrzebują rutyny nawet w zakresie kreskówek.  Ale wszystko ma swoje granice, moja cierpliwość też.

Tak jak kiedyś z entuzjazmem przyjmowałam informację o nowym, świetnym filmie wartym obejrzenia, tak teraz z ulgą sięgam po nową bajkę, bo najzwyczajniej w świecie tych starych mam już dość.

Nie wiedziałam, że daleko, daleko, gdzieś w wielkim kosmosie istnieje sobie mała planeta. Nazywa się Agi Bagi, bo ma dwie strony – Agi i Bagi. Mieszkają na niej dwa plemiona: Agingi i Bagingi. Zresztą, zobaczcie sami…

Jak widzicie, podążając za Lenką, z zaciekawieniem ( i ulgą) przeniosłam się do kolorowego świata Gadziny, Bodzia, Felki, Myfka i innych mocno zwariowanych postaci, których nie można nie polubić.
20150606-DSC_2304
20150606-DSC_2309
20150606-DSC_2320

Bajka jak bajka… a właśnie, że nie. Ta kolorowa seria dla najmłodszych przedszkolaków w wieku 2-5 lat bawi i uczy. Każdy 10 minutowy odcinek porusza wątek związany ze środowiskiem, uczy jak żyć w harmonii z naturą. Pomysłodawcy w nienachalny i przystępny dla dzieci sposób przemycają elementy edukacyjne, niezwykle ważne i niestety często pomijane w innych bajkach dla najmłodszych. Niewiele jest bajek, przed którymi możemy posadzić swoje maluchy i cieszyć sie wolną chwilą dla siebie, bez jednoczesnych wyrzutów sumienia. Agi Bagi to właśnie taka bajka.

20150608-DSC_2475

Jeśli macie ochotę zostać przyjaciółmi mieszkańców planetki Agi Bagi i przeżyć wraz ze swoimi dziećmi niezapomnianą przygodę w kolorowym świecie, koniecznie zaopatrzcie sie w aplikację “Agi Bagi fun for kids”. Dzięki niej, dziecko pozna planetę Agi Bagi, spotka jej mieszkańców i pobawi się z nimi. Posadzi roślinki na Agi, zatańczy z Bagingami i pobawi sie z Gadziną. Koniecznie przetestujcie. Aplikację do 12.06.2015 możecie pobrać za darmo w App Store ( w Google Play kosztuje tylko 2,99 zł).

Pobierz Aplikację Agi Bagi fun for Kids

KONKURS

 Mam dla was 3 zestawy od Agi Bagi ( DVD + maskotka).

W komentarzu pod postem zostawcie tytuły swoich trzech ulubionych bajek z dzieciństwa.

Czas trwania konkursu: 10.06 – 17.06.2015 r.  Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w tym poście do 19.06.2015 r. ( na adresy do wysyłki nagród czekam do 30.06.2015r).

Sukienka Nosweet: agibagi.com

Maskotki: agibagi.com

Nagrody wygrywają:

Gabi ( gabri…[email protected])

Aneta (aneta-boni…[email protected])

Justyna (just_s…@interia.pl)

Post powstał w ramach  współpracy z Badi Badi