Jeśli jest 8 marca, a Ty gdzieś w sklepie z babskimi rzeczami widzisz zagubionego, plątającego się między regałami z przerażeniem w oczach i rezygnacją na twarzy mężczyznę, wiedz, że coś się dzieje. Konkretnie dzieje się Dzień Kobiet – absolutnie wyjątkowy dzień wyjątkowej płci. Uważam, że każde heroiczne odruchy naszych mężczyzn trzeba doceniać – nieważne, czy akurat kupi tulipany, zaprosi na romantyczną kolację, czy odciąży w domowych obowiązkach. Ważne, żeby pamiętał, bo to zawsze bardzo miłe. Ale czy na pewno tylko tak możemy świętować 8 marca? Kto rozumie nasze potrzeby bardziej niż my same? Kto nas będzie rozpieszczał, jeśli my same postawimy siebie na szarym końcu? 

8 marca to świetna okazja, żeby docenić… siebie! Umówmy się – nikt nie potrafi tak dokopać kobiecie jak inna kobieta. I nikt nie potrafi nas zdołować tak, jak my same się dołujemy. Pora na odłożenie broni – ja mam dzisiaj całkiem pokojowe zamiary…

Razem z marką Apart przygotowałam dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jeden z zestawów przepięknej i wyjątkowej biżuterii z małym akcentem o wielkim znaczeniu. Znak nieskończoności wyraża więcej niż słowa. Ponoć symbol „infinity” pozwala panować nad swoim losem. Czego sobie i Wam z całego serca życzę!

Niech ten dzień nie będzie biernym wyczekiwaniem na kwiaty od męża/partnera. Weźmy sprawy w swoje ręce i zróbmy coś dla siebie! 

Rozejrzyj się wokół siebie trochę uważniej niż zazwyczaj.  Ile razy widząc jakąś znajomą albo przypadkowo spotkaną kobietę porównujesz się do niej, albo oceniasz w myślach krytycznie jej figurę/ubranie/włosy? Ile razy patrzysz w lustro i tak samo krytycznie oceniasz siebie?

Dziewczyny (w każdym wieku) – po prostu lubmy się trochę bardziej. Jestem daleka od motywacyjnego gadania w stylu: możesz wszystko, kochaj siebie, doceniaj siebie, uwierz w siebie, grunt to pozytywne nastawienie. Wiem, że codzienność kobiet/matek często nie jest kolorowa. Ale oprócz rzeczy, na które nie mamy wpływu, są też takie, które naprawdę możemy zmienić! 

Bransoletka BEADS Collection APART


Naszyjniki srebrne APART – Kolekcja Magic Moments
Pierścionek z białego złota APART


KONKURS

8 marca postawmy na to, żeby być dla siebie bardziej wyrozumiałe. Dla naszych wad również. Wiem, że gdzieś pod skórą mamy zakodowaną miłość do plotkowania, oceniania – często bardzo surowego – siebie i innych kobiet. A może by tak trochę odpuścić…? O ile było by nam wszystkim łatwiej radzić sobie z szarą codziennością nie tylko 8 marca, ale też przez pozostałe dni w roku?

Rozejrzyjcie się – ile jest wokół Was naprawdę WSPANIAŁYCH kobiet. Waszych babć, mam, sióstr, przyjaciółek, sąsiadek… które na co dzień wspierają Was jak tylko mogą. Przytulają, doradzają, podwożą, pomagają, wysłuchują. Po prostu są. Kobiet, które Was inspirują, motywują, zarażają energią, zachęcają do zmian na lepsze. Doceńcie to, a wtedy wiem, że spojrzycie łaskawiej również na siebie.

Mam wielką nadzieję, że ten konkurs Wam w tym pomoże! Do wygrania jest 8 pięknych i wyjątkowych naszyjników biżuterii Apart, które widzicie na zdjęciach niżej.

Ale uwaga, uwaga – nagradzam tylko pary! Konkretnie pary wyjątkowych, cudownych kobiet. Konkurs odbywa się na blogu, profilu Ladygugu na Facebooku i Instagramie. Nie ma znaczenia gdzie zostawicie swój komentarz.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać? Wystarczy, że w KOMENTARZU w jednym z tych 3 miejsc wybierzesz jedną kobietę, która pełni w Twoim życiu wyjątkowa rolę i odpowiesz mi na pytanie: co lubię w sobie najbardziej, a czego najmocniej JEJ zazdroszczę?

Może to być kobieta, którą kochasz/podziwiasz/chcesz jej za coś podziękować. Na odpowiedź macie 3 dni. Wybiorę 4 pary, które w nagrodę otrzymają piękne naszyjniki z motywem nieskończoności.

Bo wiecie co jest w nas kobietach najfajniejsze? Że w każdej z nas jest absolutna nieskończoność barw: emocji, zagadek, pomysłów i uczuć. Życzę Wam, żeby zawsze byli przy Was ludzie, którzy będą potrafili to docenić. I żebyście Wy na co dzień doceniały się troszkę bardziej.

Konkurs trwa od 7.03.2019r do 10.03.2019 r do godz. 23.59.

A jeśli lubicie czytać ciekawe teksty, to może wciągnie was regulamin tego konkursu, który znajdziecie TUTAJ.