Nie sądziłam, że przyjdzie mi tworzyć coś takiego, jak e-book w czasach zarazy. Oczywiście piszę to pół żartem, pół serio. Bo tak naprawdę jakoś nie jest mi do śmiechu – zbliżają się święta wielkanocne. W tym roku w większości domów będą przepełnione niepewnością, strachem i troską o zdrowie swoje i bliskich.

Nie tak powinno być. Wielkanoc powinna pachnieć wiosną, wypełniać nas radością i nadzieją, smakować tradycyjnymi potrawami. Ale wiecie co?

Wierzę, że oprócz zostania w domu, możemy zrobić jeszcze jedno… Postarać się zachować chociaż resztki normalności i wiary w to, że jeszcze będzie pięknie.

Brzmi to trochę górnolotnie, a przecież rzeczywistość każdej z nas ostatnio jest dość przyziemna… Znudzone dzieci, my nabuzowani, niepewni i zamknięci w domach. No i w święta raczej nie ma co marzyć o podpięciu się pod pyszne dania mamy lub teściowej. Zastanowiłam się, czy jest cokolwiek, co mogę zrobić w tej sytuacji i wymyśliłam ten krótki e-book z przepisami pełnymi prostych potraw na wielkanocny stół. Przy gotowaniu/pieczeniu każdej z nich, non stop towarzyszyły mi dzieci. Dlatego jeszcze bardziej niż zawsze spinałam się, żeby było maksymalnie szybko, a przy tym maksymalnie smacznie.

Po prostu: korzystajcie! Oto e-book z 15 szybkimi i nieskomplikowanymi przepisami na Wielkanoc.

A ja już teraz życzę Wam, żeby te święta były nie tylko smaczne, ale i pełne nadziei, siły i spokoju, mimo wszystko!

16 szybkich i nieskomplikowanych przepisów wielkanocnych – ebook

(3 opinie klienta)

19 

Kategoria:

Opis

Brak Wam pomysłu, co podać rodzinie w nadchodzące święta i nie macie głowy do tego, żeby wymyślać wielkanocne menu? Mam nadzieję, że mój e-book dostarczy Wam gotowych odpowiedzi i chociaż trochę ułatwi Waszą codzienność w tym trudnym czasie.

3 odpowiedzi na “16 szybkich i nieskomplikowanych przepisów wielkanocnych – ebook”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

3 opinie dla 16 szybkich i nieskomplikowanych przepisów wielkanocnych – ebook

  1. Ewelina (zweryfikowany)

  2. Edyta Iwańska (zweryfikowany)

    Wspaniałości

  3. Agata Romanowska (zweryfikowany)

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.