Dużo się mówi o nieśmiertelnym duecie sandały&skarpety. Cóż, dla Antosia i Lenki ta opcja w ogóle nie jest kusząca. Wręcz nie mogliśmy się doczekać, żeby w końcu uwolnić stopy i pozwolić im odetchnąć, korzystając z krótkiej w naszym kraju przerwy między „sezonem na kalosze”. Dlatego latem, czy to na wakacjach, czy w mieście, zdecydowanie stawiamy na duet sandały&okulary przeciwsłoneczne. Nasz sprawdzony zestaw to buciki Bobux i okulary Real Shades. Obu markom jesteśmy wierni od lat.

Widzicie tego pana? Wygląda całkiem niewinnie – niebieskie oczka, blond włosy, słodki uśmiech, no, po prostu blond aniołek, czyż nie? Któż by powiedział, że pod tą powłoką aniołka kryje się bezlitosny niszczyciel butów. Ileż to już par butów wystawiły na próbę te małe nóżki. Ile było narzekań, że niewygodne, że gniotą, że brzydkie. Dopiero Bobuxy dały sobie radę z tym małym, choć bardzo wymagającym klientem. 

Pierwszą parę butów Bobux kupiliśmy lata temu dla Lenki. Byliśmy zadowoleni, ale jeszcze nie wiedzieliśmy, że tak naprawdę dopiero Antoś solidnie przetestuje buty tej marki. Dzięki niemu chyba jeszcze mocniej doceniliśmy Bobuxy. Są wygodne, lekkie, stabilne, TRWAŁE i – moim skromnym zdaniem – bardzo ładne.

Tak, jak Wam zapowiedziałam w tytule, mam dla Was rabat 20% na całą kolekcję butów Bobux. Ale to nie wszystko…

Do pełni szczęścia, a raczej do pełnej stylówki na lato potrzebujemy jeszcze okularów przeciwsłonecznych.


W myśl zasady, że lepiej zapobiegać, niż leczyć, staram się dbać o oczy Lenki i Antosia najlepiej, jak potrafię. Jedną z rzeczy, którą na pewno mogę dla nich zrobić, jest inwestycja w dobre okulary przeciwsłoneczne z atestem. Jeśli widziałyście nasze zdjęcia z wakacji, pewnie widziałyście też okularki Real Shades na nosach Antosia i Lenki. Jesteśmy im wierni od lat, zabieramy je w podróż, na spacer, na rower czy na zakupy. Mają filtr UV400, są bezpieczne i stworzone z myślą o dzieciakach. Antoś i Lenka uwielbiają w nich chodzić i wcale nie trzeba ich do tego namawiać. Ich serca zdobył model Switch, ze zmieniającym się kolorem – im mocniejsze promieniowanie, tym bardziej intensywny kolor okularów. Cenowo? Według mnie bardzo przystępnie, bo wolę kupić jedną parę porządnych okularów, niż kilka par takich, które zaraz się rozlecą albo będą szkodzić dziecięcym oczom. 

Jeśli wybieracie się w najbliższym czasie na jakiś wakacyjny wyjazd albo po prostu chcecie zadbać o komfort i zdrowie dzieciaków podczas wakacji, myślę, że rabat na sandałki i okulary może się przydać 🙂 A zatem łapcie..

-20% na całą ofertę Bobux i Real Shades

Hasło: wakacje2021

Oba kody rabatowe – na okulary i buty, będą aktywne od 6.07 do 8.07.2021 r.

Post powstał w ramach współpracy z Bobux.