Urządzanie pokoju dla dziecka to naprawdę czysta przyjemność. Sytuacja komplikuje się odrobinę, kiedy dziecko jest na tyle duże, że chce się przyłączyć i brać udział we wszystkich czynnościach,  związanych z nadchodzącymi zmianami.  Samo chce wybrać łóżko – koniecznie piętrowe i obowiązkowo całe różowe, a przed  drzwiami ma stać ogromna postać z bajki, która będzie witać wchodzących gości. Strach się bać.

Lubimy pokój Lenki w obecnym stanie, ale to pokój dla maluszka, a my potrzebujemy pokoju dla dziewczynki w wieku przedszkolnym, a wkrótce (chlip chlip) szkolnym. Właśnie dlatego remont, który planuję od roku, powoli wchodzi w fazę realizacji. W pokoju po zmianach nie będzie tapet, znikną piękne, ale ciężkie i zajmujące zbyt dużo miejsca meble (na oku mam piękne meble dla dzieci polskiej firmy, znanej dopiero garstce rodziców), postawimy na jasne, pastelowe kolory ścian, pozbędziemy się huśtawki, której miejsce zajmie biurko. Będzie też wymarzone łóżko piętrowe, ale miejmy nadzieję nie w kolorze różowym.

pokoj dzieciecylozka dla dzieciA taką piękną matę kupicie u Utulanki. Sprawdza się jako ciepły koc, miękka mata do zabawy, a my aktualnie wykorzystujemy ją jako koc na plażę.

pokoj dziewczynki
stopy dzieckamata edukacyjnameble dla dzieci