Kiedy zaczynałam moją przygodę jako mama, a niewiele później jako blogerka, na rynku artykułów dziecięcych można było znaleźć wszystko. Wszystko za wyjątkiem pięknej, niebanalnej pościeli dla dzieci. Od mojego debiutu minęło już prawie cztery lata (jak ten czas leci) i wierzcie mi, że ze zdziwieniem obserwowałam przez cały ten czas, jak polskie marki tworzące pościel dla dzieci rosły niczym grzyby po deszczu. Jedna po drugiej, oferując pościel dziecięcą z najróżniejszych tkanin, a nawet szytą według projektu klienta.

Jak w każdej branży i w tej bywa różnie. Jedni stawiają na najniższą cenę, inni szczycą się najlepszymi materiałami, a jeszcze inni bacznie śledzą kroki konkurencji, żeby móc szybko wypuścić nieudolne kopie wzorów, wymyślonych przez, co bardziej pomysłowych pościelowych producentów.

posciele dla dzieci

Utulanka – pościel dla dzieci

Lenkę prawie od pierwszych dni jej życia do snu utula Utulanka. W sklepie znajdziecie zaprojektowaną i szytą w Polsce pościel dla dzieci w najczęściej wybieranych rozmiarach: 90×120 i 100×135; a wszystkie inne rozmiary szyte są na specjalne zamówienie klienta. Tym, którzy kochają się w stylu skandynawskim, do gustu przypadnie pościel dziecięca z uszami i idealnie komponujący się z nią kosz na zabawki KIC KIC. Ale Utulanka to nie tylko stonowane barwy. Jeśli po dziurki w nosie macie pasteli i szukacie soczystych barw czy szalonych wzorów, tylko spójrzcie na pościel w rowery, kury albo czerwone róże.

Pościelową ofertę sklepu uzupełniają kocyki i akcesoria do pokoju dziecka, a także najnowsza kolekcja dla noworodków. Zobaczcie sami. Nie macie ochoty się do nich przytulić?

Pościel dla dzieci: Utulanka.pl

posciel do lozeczkaposciel dla dzieci styl skandynawski
posciel dla dzieci 140 200
posciel dla dzieci wedlug wlasnego projektu
maileg
posciel dla dziecka stl skandynawski
posciel dziecieca 140 200
posciel dziecieca do lozeczka
posciel dziecieca
posciel 120 90
posciel niemowleca
posciel niemowleca do lozeczka
posciel dla niemowlat
kroliczek maileg
gdzie kupic posciel dziecieca
posciel dziecieca styl skandynawski

Pościel: Utulanka

Piżamka: MouseInaHouse

Kosz na zabawki: Utulanka

Poduszka gwiazdka: Utulanka

Dywan: Jelonkovo

Skrzynka na zabawki: Drewniany Świat

Plecak: Muppetshop