W moim domu nie znajdziecie zbyt wielu szalonych akcentów; bardzo się starałam i chyba udało mi się zachować oszczędność w dodatkach. Ale lubię wprowadzać małe zmiany. Nowy obrazek, doniczka, świeże kwiaty czy zdjęcie w ramce od razu poprawiają mi humor.

Tym razem wdrażam nowy domowy projekt pt. „Plakat”. Miałam mnóstwo pomysłów, ale moje umiejętności nie pozwalały na ich realizację. Na szczęście z pomocą przyszła genialna Asia z Boombom. Razem udało nam się stworzyć plakaty,  którymi chcę się dziś z wami podzielić. Koniecznie zajrzyjcie na bloga Asi, który jest istną kopalnią plakatów, girland, etykiet prezentowych czy naklejek świątecznych gotowych do pobrania za darmo.

plakaty motywacyjneTen wpis to pierwsza część projektu. Druga część, plakaty do pokoju dziecka dostępna jest w innym poście (Plakaty w dziecięcym pokoju). Grafiki oczywiście są do waszej dyspozycji za darmo. Możecie wydrukować je na domowej drukarce lub, tak jak zrobiłam to ja, zlecić druk w pobliskiej lub internetowej drukarni. Wydrukowanie jednego plakatu w formacie A3 to koszt około 5 zł. Swoje plakaty drukowałam w drukarni Unidruk. Grafiki wysłałam drogą mailową, a paczka dotarła do mojego naprawdę szybko, bo już po 3 dniach.

obrazypostery
plakat kawa
plakaty do pokoju dziecka

Plakaty do pobrania

 Grafiki możecie porać klikając w obrazek

plakat do kuchniplakat motywayjny to bedzie dobry dzienplakatyplakat badz najlepsza wersja siebieplakat enjoy the little thingsplakat styl skandynawskiplakat diamondplakat smile moreplakaty do kuchniplakat xoxo