Urządzanie domu to niekończąca się historia. Szukanie dodatków czy brakujących mebli to całkiem przyjemne zadanie, ale jeśli przeniesiesz się do nowego lokum i przyzwyczaisz do braków, to przepadłeś. W sypialni do tej pory miałam tylko łóżko i szafę. Było na czym spać, miałam gdzie trzymać ubrania, więc nie spieszyłam się specjalnie z szukaniem pozostałych elementów wnętrza … i tak zleciały trzy lata. Wszystko przez to, że nie lubię kupować na siłę, ale też nie jestem typem osoby, która jeździ po sklepach i do upadłego szuka brakującego elementu wnętrza. Zakupy w Internecie, to dla mnie wybawienie;kupuję wszystko: od jedzenia po meble chociażby. Jak każdy, mam kilka ulubionych miejsc w sieci, do których zaglądam nie tylko, kiedy czegoś potrzebuję, ale czasem tylko po to, żeby nacieszyć oko i sprawdzić, co nowego pojawiło się w asortymencie. Dziś mam dla was moje trzy ulubione sklepy internetowe z wyposażeniem wnętrz i kilka migawek z mojej ( wreszcie) urządzonej sypialni.

Smukke.pl

… tutaj design, prostota i funkcjonalność spotykają się w jednym miejscu. Smukke to namiastka sielskiego, skandynawskiego stylu:  bliskość z naturą, radość z prostych codziennych czynności; to po prostu sposób na życie. Jeśli Daria zrobi kiedyś ranking osób, które najczęściej zaglądają do jej sklepu, mam pewną palmę pierwszeństwa. Uwielbiam to miejsce w sieci i, czuję się w nim jak w domu.

Drewniany Świat

Adrian zrealizował już wiele moich pomysłów. Indywidualne podejście do klienta to coś, co mocno odróżnia go od innych. Dba o najmniejsze szczegóły swoich produktów, bo on po prostu kocha to, co robi.

Minko.co

Meble Minko to ukłon w stronę polskiego rzemiosła i minimalistycznego stylu skandynawskiego. Szafki, biurka, stoliki wykonane w całości ręcznie z lokalnych materiałów naprawdę robią wrażenie. Ja już snuję plany o małych zmianach w moim domowym biurze … z  biurkiem Minko w roli głównej oczywiście.

zolta-komoda
czarna-drewniana-drabina-ozdobna
drabina-w-stylu-skandynawskim
czarna-drabina
co-kupic-zonie-pod-choinke
czarny-klasyczny-zegarek-damski
daniel-wellington
pomysl-na-prezent-dla-niej-dla-niego
prezent
sznur-zarowek
sznur-z-zarowkami
zegarki-daniel-wellington
bialy-korytarz
dywan-w-stylu-skandynawskim
Sznur żarówek / girlanda świetlna: smukke.pl

Szafka: Minko

Drabina: Drewniany Świat ( Mam dla was 50 zł zniżki na drabinę, którą widzicie na moich zdjęciach ( na hasło: Ladygugu). Rabat obowiązuje do 31.12.2015r)

Dywan: smukke.pl

Zegarki: Daniel Wellington (Mam dla was kod zniżkowy do sklepu DW, który ważny jest do 15.01.2016 r.  Wystarczy, że podczas robienia zakupów w odpowiednim miejscu wpiszecie lady_gugu, a zapłacicie 15% mniej).