Podobno kobiety o butach potrafią mówić bez końca. Ale ile można mówić o butach dziecięcych, jeśli od lat kupuje się dla dzieciaków buty tej samej marki? No, chyba niewiele. Więc zanim podzielę się z Wami kodem rabatowym na zakupy mojej zaprzyjaźnionej marki butów dla dzieci, powiem Wam, dlaczego od lat wybieram dla swoich pociech właśnie te buty. 

Buty Bobux są z nami od momentu, w którym moje dzieci stanęły na nogi (dosłownie). I zostaną, aż stopa Antosia przestanie się mieścić w rozmiar 33 (na tym rozmiarze kończy się oferta Bobux). Jeśli nie wierzycie, to poszperajcie na blogu. Pierwszy raz o marce pisałam w 2015 r, kiedy Lenka była maleńka a Antosia nawet nie było na świecie.

Po pierwsze, jak każda mama chcę dać moim dzieciom to, co najlepsze. Dotyczy to również bucików, bo wierzę, że inwestycja w zdrowie prędzej czy później się zwraca. 

Pamiętam swoje pierwsze – nomen omen – kroki w roli matki. Wiem, że łatwo wpaść w pułapkę: znajome doradzają, reklamy zachęcają, a nas właśnie urzekły te śliczne buty dziecięce z wystawy. Ale nie dajmy się zwieść: zdrowie i prawidłowy rozwój stopy jest ważniejszy niż design. 

Bobuxy lubię za to, że nie każą mi wybierać. Są piękne, a przy tym lekkie, miękkie i jednocześnie stabilne. Do tego mają odpowiednią przyczepność, co pomaga uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji (mleczaki też są cenne, warto je chronić!). 

Być może u Was jest tak samo jak u nas – pierwsze dziecko pełni odpowiedzialną rolę testera butów. A drugie… hulaj dusza i… wiadomo. Antoś wytrwale wystawia swoje buty na próbę, ale one się nie dają. Bobuxy z czystym sercem mogę nazwać jednymi z najbardziej wytrzymałych butów dziecięcych, jakie miały moje dzieci i tak naprawdę doceniłam to dopiero przy Antosiu. Chociaż dużo korzysta ze swoich butów, po nich tego kompletnie nie widać – prędzej dziecku urośnie stopa, niż buty się zedrą. I dlatego uważam, że w przypadku obuwia dziecięcego świetnie sprawdza się powiedzenie „co tanie, to drogie”. Jasne, że można kupić buty za 30, a nie za 300 zł. Cena nie jest żadnym wyznacznikiem. Ale powinna nim być dbałość o zdrowe stopy najmłodszych. 

Dlatego szukajmy bucików, które będą przede wszystkim wygodne i dopasowane do potrzeb dziecięcej stopy. Lepiej mieć jedną parę pożądnych butów, niż kilka par, które wyrządzą dziecku krzywdę!

A teraz mam dla Was dwie wiadomości: dobrą i złą. To od której zacząć? 🙂 Wiadomo! 

RABAT -20% na całą ofertę BOBUX

Dobra jest taka, że tradycyjnie przed rozpoczęciem nowego sezonu mam dla Was kod na zniżkę 20% na wszystkie buty Bobux. A zła wiadomość jest taka, że rabat obowiązuje tylko przez 48 godzin! Dlatego warto się pospieszyć. 

Wystarczy, że podczas robienia zakupów użyjecie kodu Ladygugu20 i za całość zapłacicie 20% mniej.

Rabat będzie aktywny od 14.10.2010 do 16.10.2010r

Post powstał w ramach współpracy z Bobux.