Lubię zakupy więc często funduję sobie przyjemność związaną z ich robieniem. Niestety, kompletowanie wyprawki dla mojego małego przedszkolaka wcale przyjemnością nie było.  Ogarnięta ogromnym stresem związanym z tym wielkim dniem, zupełnie nie miałam głowy do szukania plecaka, kapci czy kocyka, który otuli moje maleństwo podczas przedszkolnych drzemek. Żałuję, że nie trafiłam wtedy na taki gotowiec taki podsuwam Wam w tym poście. Zobaczcie co Lenka zabrała z sobą do przedszkola pierwszego dnia.

 Plecak

www.ohbaby.pl

Przydaje się głównie do noszenia zapasowego zestawu ubrań, dodatkowej cieńszej lub grubszej czapki i oczywiście ukochanej maskotki.

plecak dla przedszkolaka

plecak-dla-przedszkolaka

plecak-do-przedszkola

 Kocyk z poduszką

www.utulanka.pl

Dwustronny zestaw z mięciutkiego materiału. Nawet dorosły chętnie się w niego wtuli. Za kilka dni ofercie sklepu pojawią się nowe soczyste kolory zestawów dla przedszkolaka.

kocyk-do-przedszkola

DSC_0125

DSC_0111

Kapcie

Lenka bez problemu zakłada je sama, do tego są ładne i bardzo wygodne. Idealne dla małego ucznia.

www.ohbaby.pl

pantofle-do-przedszkola

pantofle-przedszkolaka

Worek na kapcie

Worek uszyty na zamówienie. Możecie wybrać dowolny kolor i wzór.

www.utulanka.pl

worek-na-pantofle

Ubrania

Kompletując przedszkolną garderobę Lenki, kierowałam się jedna zasadą: ubrania miały być wygodne. Trochę też obawiałam się, że ubranko raz założone do przedszkola, po powrocie Lenki do domu nie trafi do kosza na brudy ale do kosza na śmieci. Widziałam plamy, dużo plam. Okazało się, że Lenka do domu wraca w takim stanie, że po domyciu  kolorowych paznokci,  z doprowadzeniem dziecka do stanu „czyste” problemu właściwie nie ma.

Nasza przedszkolna garderoba do głównie dresy i wygodne t-shirty, nie zapominamy też o dziewczęcych sukienkach, ale tylko tych uszytych z miękkiego, przewiewnego materiału.

DSC_9002

Bluzka i spodnie dresowe Lenki: H&M

Aktualizacja 17.05.2014

KONKURS

W naszym ostatnim ekspresowym konkursie pojawiło się ponad 200 komentarzy. Dlatego mam dla Was kolejną niespodziankę. Tym razem do wygrania kapcie, które pokazałam Wam w tym poście. Dowolny rozmiar i kolor.
W sklepie ohbaby.pl  wybierzcie buciki, które podobają się Wam najbardziej. Następnie w komentarzu pod tym postem napiszcie, które buty wybieracie. Na komentarze czekam do wtorku   (20.05.2014 ). Wyniki konkursu ogłoszę 21.05.2014.  Wyboru komentarza dokona oczywiście Lanka.

WYNIKI KONKURSU

Kapcie babeczki wygrywa ZOSIA (zosia…@op.pl)