Wiosna w domu – kolorowe akcesoria kuchenne

18

Nie lubię szaleć z kolorami. Mój dom tonie w bieli i szarościach i dobrze mi z tym. Rozweselanie wnętrza kolorami nie zdarza mi się często, tym razem do wprowadzenia kilku kolorowych akcentów zachęciła mnie nadchodząca wiosna. Dzięki nim w mojej kuchni i jadalni w kilka minut zrobiło się świeżo i radośnie.  Piękne słońce za oknem,  kilka kolorowych elementów , świeże kwiaty na stole i aż chce się żyć.

DSC_5011

DSC_5018

DSC_4993

DSC_4926

DSC_5000

DSC_5001

DSC_5053

DSC_5045

Koszyk ze ścierkami: home&you

Waga kuchenna Measure: home&you

Deska Colorful: home&you

Komplet pojemników na ocet i oliwę: home&you

Świerki kuchenne: home&you

Wazon na kwiaty: IKEA

Naczynie na ciasto: IKEA

18 komentarzy

  1. kolorowe dodatki są bardzo przydatne, zwłaszcza jak się zgubią od razu je widać. Wiem co mówię, bo mały uwielbia się bawić wszelkimi akcesoriami a później szukaj wiatru w polu – za kanapą, pod dywanem – standard. I jak wiosennie u Ciebie!

  2. U mnie też dosc stonowane odcienie i mam zawsze problem z takimi „kolorowankami” ;/ Kwiaty na stole zawsze dobrze robia…ale juz wszelkiego rodzaju dodatków się boję…

    • Zawsze decyduję się na dodatki, które w kilka sekund mogą zniknąć:). Ale takie szaleństwa zdarzają się mi raz na 100 lat

  3. Ślicznie to wygląda, wiosennie i świeżo. Szkoda tylko że nie mam takiego stołu w kuchni. Ślicznie Pozdrawiam

  4. Ślicznie, wiosennie i energicznie.Dawno u ciebie nie byłam, chyba z kilka miesięcy.Ostatnio przekopując internet natknęłam się na zdjęcie słodkiej dziewczynki w płaszczyku z misiowymi uszkami (bodajże na pinterest) i od razu się zakochałam w tej fotce, gdy już po chwili rozpoznałam na niej właśnie twoją córeczkę.Jak ona wyrosła!Ja też ostatnio ożywiałam kuchnię, z tym że turkusem. Pojemniki na oliwkę i ocet śliczne:)Pozdrawiam was bardzo gorąco:)

Odpowiedz