Stolik pod domofon

10

Biały stolik wypatrzony w  salonie Dller, to pierwszy mebel kupiony do naszego domu, który wtedy nawet domu nie przypominał. Betonowe ściany, betonowe podłogi i biała skrzynka w ścianie w korytarzu, która już od wejścia zwracała na siebie uwagę. Potrzebowaliśmy sposobu na odwrócenie od niej uwagi, ale nie chcieliśmy i nie mogliśmy zabudować ściany meblem, który zostanie z nami na stałe. Biały, delikatny stolik był dla nas idealnym rozwiązaniem. Do tego cena, która sprawiła, ze na stolik rzuciłam się jak wygłodniały zwierz na świeże mięso. Musiał być mój. Z dodatkami nie poszło mi już tak łatwo. Kompletuję je już prawie rok i wciąż jestem daleko od efektu jaki chcę uzyskać.

DSC_8522

stolik-pod-domofon

 

DSC_8504

domofon-styl-skandynawski

DSC_8501

 Stolik: Dller.pl

Konik: decorisland.pl

Koszyk: TK Maxx

Telefon: Swissvoice

10 komentarzy

  1. Ja też prosze o namiar na tapetę w napisy !! Rewelacujny masz gurt, moje klimaty !!! własnie kupujemy mieszkanie i chyba cię podpatrzę ;)Jesli mogę ?

  2. Uwielbiam takie wnętrza jak Twoje! Za pół roku przeprowadzam się do nowego mieszkania, pierwszego wspólnie z moim z narzeczonym, i czeka mnie urządzanie go od zera. W związku z tym mam pytanie- czy mogłabyś odpisać w komentarzu albo zrobić posta na temat stron z dekoracjami do domu? Kilka stron już udało mi się znaleźć, jednak widzę, że Ty masz dużo większą wiedzę jeśli chodzi o takie strony:) Bardzo by mi to pomogło, bo chciałabym żeby mój nowy dom był w podobnym stylu co Twój.
    Pozdrawiam 🙂

  3. Piękny,stylowy stolik 🙂
    Uwielbiam takie jasne wnętrza,kojarzą mi się z taką elegancją 🙂

  4. Kinga, masz fantastyczne wyczucie stylu. Podoba mi się każda Twoja aranżacja. Choruję na Twoją tapetę w napisy. Już ją namierzyłam i bezwstydnie ją zerżnę jak tylko przeniesiemy się na większe kąty 🙂 Więcej wpisów wnętrzarskich plizzz 🙂 🙂 🙂

Odpowiedz