Puzzle dla dwulatka

19

W ostatnim czasie pokazałam Wam kilka zabawek szczególnie lubianych przez moją córkę.  Kolejną nowością, która kilka dni temu pojawiła się w naszym domu, jest Zestaw Maluszka firmy Trefl. To nie tylko puzzle dla malucha w wieku 2 +, ale też gra edukacyjna dla trochę starszych dzieci. Maluch układa puzzle, a grając z rodzicami w gry uczy się kolorów, cyfr i  kształtów.

Dwulatek posadzony przy kartce i  kredkach w wielu przypadkach skrzywi się i odejdzie…..zabierając kredkę żeby malować nią po ścianie.  Taki maluch szybko się uczy, ale też bardzo szybko się nudzi, dlatego  tak ważne jest, żeby na tym etapie rozwoju dziecka zapewnić mu atrakcje i zabawki, które będą dla niego również wyzwaniem intelektualnym. Szukając pomysłów na kreatywne zabawki dla naszej pociechy uznaliśmy, że puzzle to pozycja obowiązkowa, której w naszym domu nie może zabraknąć.  A jak wiemy, małe i większe szkraby puzzle uwielbiają, więc układanka szybko trafiła na sam szczyt  naszej  listy o nazwie „ulubione”.

puzzle-dla-dwulatka

puzzle-dla-dwulatka

puzzle-trefl

puzzle-dla-dziecka

gry-dla-dwulatka

puzzle-dla-dwuletniego-dziecka

Zestaw zawiera:

5 x Baby Puzzle ( 5 układanek z pupilami dla najmłodszych)

Grę edukacyjną ( 4 warianty gry, 20 aktywności)

Plusy:

– wykonane z 4 mm tektury. Ułatwiają chwytanie i dopasowanie elementów

– niska cena

– ładne i kolorowe

– dodatkowe warianty gry

Minusy:

– element, który trafi do buzi dziecka, szybko nadaje się do kosza. Mało odporne na ślinę

– ogromne opakowanie ( w porównaniu do rozmiaru puzzli). Zajmuje dużo miejsca

CENA: 15 zł

mini-rodini

DSC_0794

Puzzle: www.sklep.trefl.com

Sukienka: Mini Rodini / www.galazki.pl

19 komentarzy

  1. Kupiłam je w rossmanie. Świetne są. Moja córka już nie wkłada do buzi wszystkiego co ma w rączkach więc jest nadzieja ze przetrwają

  2. Fajnie, że pokazujesz więcej zabawek. Ten temat akurat bardzo mnie interesuje. Zdradzisz jaką macie zjeżdżalnię i domek do ogrodu? Lenka ma zabawek dużo więc pewnie i te dwie ma:)

    • Mamy zjeżdżalnię, za kilka dni pokażemy ją na blogu. Lenka dopiero ją testuje. Domku niestety nie mamy, ale rozglądam się za fajnym domkiem do ogrodu.

  3. MOZE tutaj sie doprosze 🙂 gdzie można kupić taki zegar ?
    i zasłony z salonu .. plis, odpowiedz. Dziekuje

Odpowiedz