Lenka to bardzo grzeczne dziecko, nic wiec dziwnego, że w piątek Mikołaj odwiedził ją osobiście. Starszy pan z białą brodą, czerwonym workiem pełnym prezentów i wielką dziurą w kroku, którą dane nam było podziwiać podczas całej wizyty staruszka w naszym domu. Żadne dziecko nie zostało pominięte, ściany nie wymagają malowania, na moje tapicerowane krzesła tym razem nie wylało się czerwone wino….  wieczór spędzony w gronie 20 bliskich nam osób uznajemy za udany. Do pokaźnej kolekcji zabawek  dołączyła kuchnia idealna dla początkującej kucharki, kilka pluszaków i ośmiorniczki do kąpieli, które na dobre rozgościły się już w naszej wannie.

DSC_9306

Podobno każda księżniczka musi mieć swój zamek. Jest więc zamek.  Tipi w grochy szybko skradł moje serce… ani się spostrzegłam jak Lenka spod stołu w jadalni, nakrytego kocami ( gdzie do tej pory był jej domek), przeniosła się do nowego, przytulniejszego lokum.

To właśnie tipi jest pierwszym pomysłem na prezent gwiazdkowy, który Wam podsuwam. Zimą namiot doskonale sprawdzi się w domu, latem w takim domku rozłożonym na trawie, chętnie pobawi się każde dziecko. Takie i inne cuda wymyślone przez polskich projektantów znajdziecie w sklepie Mamabu.pl. Starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany cenowo  asortyment,  przypadnie do gustu każdemu.

DSC_9292

DSC_9329

DSC_9338

DSC_9345

DSC_9364

DSC_9395

DSC_9381

DSC_9383

DSC_9387

DSC_9388

DSC_9375

Namiot tipi: mamabu.pl

Girlanda serca: utulanka

Pościel w gwiazdki: utulanka

Korona: utulanka

Sukienka Lenki: ZARA

Rajstopy: Calzedonia