Mimo iż w Polsce wciąż królują ręczniki plażowe z motywem wesołego delfinka lub kolorowej palemki, hitem tego sezonu bez wątpienia stał się okrągły ręcznik w stylu boho. Wszystko wskazuje na to, że  plażowa moda ręcznikowa powoli zaczyna się zmieniać, co cieszy, bo do tej pory ręcznik był chyba najbardziej niedocenioną częścią plażowego outfitu.

Okrągły ręcznik z orientalnym wzorem dołączył też do mojego plażowego zestawu. Jest tak piękny, że kiedy skończy się lato zmieni swoją rolę i stanie się dywanikiem łazienkowym, narzutą  lub ciepłym kocem, którym będę mogła otulić  się w deszczowe jesienne wieczory. Jedno jest pewne – okrągły ręcznik z daleka przykuwa uwagę i nie można przejść obok niego obojętnie. Bez względu na to czy zabierzecie go ze sobą na plażę, piknik czy lekcję jogi.

Dajcie znać jak wam się podoba i co myślicie o modzie na okrągłe ręczniki z geometrycznymi wzorami? Mają szansę zostać z nami na dłużej, czy za rok nikt już nie będzie o nich pamiętał?

okragle recznikiOkrągły ręcznik w stylu boho. Nowa moda plażowa

mama i corka przytulaja siemama i corkaokragly recznik hugmerecznik w stylu bohookragly recznik boholadygugurecznik hugmemama i corka na plazydziecko na plazyplaza kuznicakuznica plazakuznica dziecko na plazydzieckodziecko plazaokragly recznik w stylu bohoKONKURS

Jeśli nie macie jeszcze swojego okrągłego ręcznika i chcecie to zmienić, zapraszam na mój Instagram. Trwa tam konkurs,  w którym można wygrać ręcznik Paraiso od HuGMe. Wystarczy wejść, udostępnić zdjęcie konkursowe na swoim profilu i zaprosić do zabawy 3 instagramowych znajomych.

okragly recznik w stylu boho

Wyniki konkursu

Ręcznik wygrywa lov_brn (proszę o prywatną wiadomość na Instagramie)

Nie tak dawno temu pokazałam na blogu matę od Utulanki w podobnym stylu, ale  w wersji dla dzieci.