Od prawie trzech lat walczę z plamami na ubraniach mojej córki. Drżę na widok musu malinowego, ryżu z jabłkami czy barszczu czerwonego.  Nie raz i nie dwa na widok nowej plamy machnęłam ręką i poddałam się na starcie. Ubranie zamiast do kosza na brudną bieliznę, trafiało do kosza na śmieci. Próbowałam wielu sposobów. Od nowoczesnych odplamiaczy po – podobno sprawdzone „babcine sposoby”. Efekty były raczej marne. Te pierwsze może i działały, ale wymagały kilkugodzinnego moczenia. Te drugie cóż…może i działały za czasów naszych babć, ale jak dla mnie pogarszały tylko sprawę.

A co powiecie na to? Preparat, który pozbędzie się trudnej plamy  w 30 sekund?  Brzmi ciekawie prawda? Świetne hasło, które na mnie zadziałało. Bez chwili zastanowienia zgodziłam się przetestować nowy Vanish Gold, który jak twierdzą producenci, radzi sobie z trudnymi plamami w 30 sekund.

20150224-DSC_5559Tym razem ja robiłam plamy a Vanish odplamiał:

Do testów użyłam bawełnianego materiału. Na filmie plamę zrobiłam deserkiem owocowym (maliny i jabłka z kleikiem ryżowym), ale dla zaspokojenia własnej ciekawości sprawdziłam też jak Vanish poradzi sobie z plamą po pomidorach i syropie malinowym. Dał radę.

20150223-DSC_5459

20150223-DSC_5472

KONKURS

Mam nadzieję, że macie ochotę przetestować Vanish Gold bo przygotowałam dla was konkurs. Dla 10 osób, które wezmą w nim udział mam  fartuszki  Yellow Polka i Vasnish GOLD.

20150225-yellow polka (1)

Pytanie konkursowe: Kiedy jako rodzice daliście największą plamę?

Pamietajcie by podczas dodawania komentarza podać prawidłowy adres mail. Konkurs trwa od 26.02.2015 do 4.03.2015r. Wyniki ogłoszę do 5.03.2015 r. w tym poście.

Możecie też wziąć udział w konkursie u Karoliny. Jeśli nie uda się wygrać u mnie, może uda się wygrać u niej.

Wyniki konkursu:

Wszystkie osoby proszę o przesłanie mi adresów ( z numerem telefonu) na [email protected]

KINGACH. ” Ogólnie rzecz biorąc jestem BEZNADZIEJNĄ matką! Wpadek było wiele, ale jedna przechodzi ludzkie pojęcie. Z zawodu jestem BHP-owcem, prowadzę też zajęcia z pierwszej pomocy w szkole rodzenia w szpitalu. Pewnego dnia zostawiłam swojego sześciolatka na chwilę samego w pokoju…”

ANNA „Naszą największą plamą było to,że się rozstaliśmy jako rodzice. Na szczęście nie dawno do siebie wróciliśmy”

KATARZYNA „Moja plama… gdy pojechaliśmy 20km do centrum handlowego i na parkingu zauważyłam , że Lena nie ma butów :p”

MANUELA „Gdy ostatnio wmawiałam naszemu pediatrze, że Julek jest rok młodszy niż w rzeczywistości. Ten czas tak szybko leci…”

ANITA  Narzekałam kiedyś przy mężu na Pani sekretarki w urzedzie. Moja 6 letnia Kasia podłapała temat i powedziała Pani w przedszkolu że zostanie w przyszłosci sekretarką bo one nic nie robią tylko kawe pija…”

AGNIESZKA „Kiedy zapytana (przy rekrutacji przedszkolaków) przez sekretarkę w przedszkolu o datę urodzin syna podałam swoją… (oboje urodziliśmy się 16-tego). Spytała jeszcze dwa razy, a ja dalej uparcie powtarzałam swój błąd, zastanawiając się czy jest głucha czy może ma „problem” z identyfikacją cyfr…”

JOLAA ” Wybrałam się do znajomej na damskie pogaduchy. Mąż dał mi wychodne, żebym odpoczęła od tych wszystkich pieluszek, kupek i kaszek. U koleżanki bardzo przyjemnie mijał mi czas. Było to spotkanie w większym damskim gronie. Jedna dziewczyna, organizatorka podróży marzeń po kosztach, zapalona podróżniczka, opowiadała o swoim najnowszym projekcie. Dwa tygodnie w Rumunii…”

KAROLINA „Wstyd się przyznać… Piękny słoneczny dzień zaczął się jak zwykle, wiozę córkę do przedszkola i myślę co będziemy robić po powrocie.. Na zabicie nudy zaczynam sprzątać w ogrodzie, czas szybko leci, słonko tak pięknie grzeje że zrobiłam sobie przerwę z herbatą i usiadłam wygodnie na leżaku… i przysnęłam. Budzi mnie telefon, zła na cały świat i klnąc pod nosem idę go odebrać a tam nieznajomy nr.. Hm waham się przez chwile czy odbierać ale ciekawość zwyciężyła…”


MARTA „Najwieksza plame jako rodzic zaliczylam w grudniu. Wraz z mezem wpadlismy na pomysl, aby moj brat przebral sie za Swietego Mikolaja i przyniosl Naszym dzieciakom (4 i 2 latka) prezenty. Wypozyczylismy swietny stroj Mikolaja i juz od rana przygotowywalismy dzieci na przyjscie Swietego. Niestety z momentem pojawienia sie Mikolaja w domu zaczal sie horror…”

MONIKA „Oj pamiętam ten dzień jak dziś :) kiedy pomyliłam datę szkolnej uroczystości – powitanie wiosny. I posłałam moją córę w przepięknym i okazałym stroju Pani Wiosny do szkoły, nie w ten dzień, w którym miała się odbyć…ę

Post powstał w ramach współpracy z Vanish.

Tagged in: