Kupujemy

25

Zrobiłam duże zakupy. Korzystam z możliwości jakie daje mi pobyt w USA i kupuję jak szalona. Radość podwójna bo Lenka ma sporo nowych ubrań a ja wcale nie wydaję dużo.  Kupuję głównie ubrania z wyprzedaży. Świetne okazje traficie w Old Navy, Marshalls, Tj Maxx, Target, Carter’s. Warto też zaglądać do GAP bo w trakcie wyprzedaży można tam tanio ubrać malucha.

Jeśli macie sklepy, które warto odwiedzić podczas pobytu w USA to koniecznie podzielcie się ich nazwami w komentarzach a ja chętnie je odwiedzę.

 Polar: Old Navy ( ok 30 zł)

Bluzka: Old Navy ( ok 9 zł)

Spodnie: Zara

Skarpetki: Zara

25 komentarzy

 1. Jestem tu od dłuższego czasu i podziwiam Mamę za prowadzenie bloga, opieką nad Lenką i prowadzeniem bloga jednocześnie:)
  Sama kiedyś mam w planach bycie matką i dla mnie to coś, czego nie mogę sobie nawet wyobrazić:) Ale w pewnym sensie nie mogę się już doczekać.
  Świetny blog, uwielbiam spędzać tu czas.
  Pozdrawiam:)

 2. Zakupy w USa to fajna sprawa. Warto będąc tam poświęcić trochę czasu na odwiedzenie tych sklepów które wymieniłaś bo ceny są świetne. Jak tylko mam okazję to kupuję ile mogę

  • Zgadzam się z Anią. Jak byłam Stanach kupowałam tam ogromne ilości ubrań dla dzieci mojej siostry. Ciekawe wzory i ceny przystępne

  • Też tam kupowałam. Ale w Targecie są super ubranka dla małych dziewczynek, bi dla tych dużych już nie takie ładne

Odpowiedz