Trochę lata

18

Dzisiaj dzielimy się z Wami  kilkoma  słonecznymi (prawie) letnimi kadrami z naszych wakacji. To najdłuższe wakacje w naszym życiu ( nie licząc wakacji szkolnych ale to zupełnie inna bajka) i pierwsze wakacje Lenki.  Przez te 6 tygodni wiedziemy prawie normalne życie, gotujemy, sprzątamy, robimy zakupy  i bardzo dużo spacerujemy po plaży. Towarzyszy nam piękne słońce, którego będzie nam brakowało po powrocie do kraju.

Tunika Calvin Klein wyszperana w Marshalls. Cena $3. Właśnie takiej szukałam i ostatecznie znalazł ją Adam. Bo to on ostatnio ubiera Lenkę. Wchodzimy do sklepu, ja kieruję się na dział damski a ich wysyłam na dziecięcy. Całkiem dobrze sobie radzą. A kiedy przejrzę już wszystkie wieszaki nasłuchuję piskliwego skrzypienia kółek naszego wózka pokrytych piaskiem i za nim podążam żeby odnaleźć ich między wieszakami.

Wodowanie

Tunika: Calvin Klein ( ok. 10 zł)

18 komentarzy

 1. Używasz jakiegos filtra czy w photoshopie przerabiasz zdjęcia? jakiej tonacji barw używasz. Super fotki, moze używasz lampy?

  • Zadałaś mi tak profesjonalne pytanie, że nawet nie wiem jak Ci odpowiedzieć. Zdjęcia lekko obrabiam w photoshopie.

 2. A co robisz, żeby mieć takie zgrabne nogi, bo ja po porodzie jestem gruba jak krowa i mam brzuch jak w ósmym miesiącu

  • A ile miesięcy po porodzie jesteś? Ja ćwiczyć zaczęłam po 1,5 miesiąca od cesarskiego cięcia i tak ćwiczę już prawie 6 miesięcy. W ciąży przytyłam 18 kg i mogę śmiało powiedzieć, że moje ciało zostało zmasakrowane:). Prawdę mówiąc nie znam kobiety, której by się udało dojść do formy po ciąży bez ćwiczeń więc jeśli jest taka to chętnie ją poznam.

 3. Śliczna dziewczynka 🙂 zawsze uśmiechnięta 🙂
  A ja mam pytanie odnośnie aparatu, jakim modelem robisz zdjęcia? Bo wszystkie są rewelacyjne!
  Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz