Laktator LOVI Prolactis – opinie mam

3

Laktatory przetestowane. Testerki ( szczęśliwe nowe właścicielki nowiutkich zestawów z laktatorami LOVI Prolactis) przesyłają swoje opinie. Zobaczcie co o laktatorze LOVI Prolactis sądzi Karolina i Ola.

Ola

” Zamiana laktatora ręcznego na elektroniczny ogromna zmiana dla matki, która przy dwójce dzieci nie ma chwili czasu na odpoczynek.  Pokarm odciągam szybciej niż w przypadku laktatora ręcznego, z którym męczyłam się przy pierwszym dziecku. Podoba mi się, że laktator po kilku minutach sam zmienia siłę ssania ( to właśnie ta dwufazowość:). Fajnym dodatkiem jest wyświetlacz pokazujący czas odciągania pokarmu. Plus za regulację siły ssania i cichą pracę urządzenia. Ladygugu dziękuję:)”

Karolina

„Użyłam, sprawdziłam iiii. Polecam. Laktator jest wyjątkowo łatwy w użyciu, bardzo szybki i mocny! Dodatkową zaletą jest to że nie buczy jak inne mi znane laktatory, czego po prostu nie znosił mój maluszek 😛 O ile odciąganie mleka w ogóle można nazwać przyjemnym to laktator Lovi sprawia że jest całkowicie bezproblemowe!! Drogie mamy powodzenia :]”

 

wspieram-karmienie-piersia

 

3 komentarze

  1. mamusiowo2 on

    Jestem bardzo zadowolona z laktatora Lovi Prolactis, u mnie bardzo się sprawdził. Na początku karmienia pomógł mi z nadmiarem pokarmu oraz z moimi poranionymi brodawkami, gdyż ściąganie było szybkie i bezbolesne. Po założeniu baterii mogłam bez problemu laktator wziąć nawet do łóżka i ściągać pokarm. Jest cichy, więc mogłam ściągać mleko w nocy. Przyssawka dopasowuje się bardzo dobrze do piersi. Całość zapakowany w bardzo ładną kosmetyczkę. Bardzo mobilny, mogę zabrać go ze sobą wszędzie, a to dla mnie jest bardzo ważne. Polecam serdecznie.

  2. Jestem szczęśliwą mamą jak i posiadaczką tego cuda. Sprawdza się świetnie: szybko , sprawnie i bezboleśnie. Radzi sobie w każdej sytuacji. Niedawno pojechałam na wycieczkę, gdzie nie było prądu, a baterie padły …ale producent pomyślał i o tym. Można go używać ręcznie. Co jest dobrą alternatywą.

  3. Ja niezależnie dodam swoją opinie. Jak dla mnie Prolactis jest jak najbardziej ok. Jest szybki , delikatny i daje radę nawet przy mocno przepełnionych i twardych piersiach. Po kilku próbach szybko się go rozkłada i myje. Można go używać po podłączeniu do kontaktu, na baterie ale i ręcznie. Więc żadna sytuacja nas nie zaskoczy. A poza tym to chyba jest najładniejszym laktatorem na rynku. Co nie jest najważniejsze, ale przy wszystkich swoich zaletach jest na prawdę miłym dodatkiem:)

Odpowiedz