Karmienie piersią to bez wątpienia czas, który każda mama pamięta do końca życia. Odpoczynek, chwile relaksu, kilka chwil w ciągu dnia spędzonych tylko we dwoje.  Brzmi pięknie ale niestety nie każdej mamie karmienie piersią przychodzi tak łatwo i naturalnie jak by się mogło wydawać. Coś do czego przecież zostałyśmy stworzone, potrafi spędzić nam sen z powiek ( zakładając, że są na tym świecie świeżo upieczone matki, które śpią:) i sprawić, że ten czas zapamiętamy jako jedno wielkie pasmo niepowodzeń.

Sama nie mam zbyt wielu dobrych wspomnień. Pamiętam problemy od pierwszego dnia, stres, fatalny laktator, setki rad tych co wiedzieli lepiej … o stresie już pisałam? Właśnie dlatego tak chętnie przyjęłam propozycję marki LOVI, dzięki której mam  dla Was dwa elektroniczne laktatory Prolactis. Dwie z Was poproszę o ich  przetestowanie ( co zawęża nam grono do mocno ciężarnych lub już karmiących:)

wspieram-karmienie-piersia

Zapraszam Was do podzielenia się swoimi obawami, doświadczeniami ( tu prośba do mam, które karmienie piersią mają już za sobą ). Pytajcie i odpowiadajcie na pytania. Spośród komentarzy zostawionych pod tym postem wybiorę dwie  osoby, którym wyślę wspomniane wyżej laktatory .Poproszę Was o ich przetestowanie i przesłanie do mnie opinii na ich temat.

Informacje o laktatorach znajdziecie tutaj

Konkurs trwa do 8.07.2013. Lista testerek zostanie ogłoszona w tym poście i na fanpage ladygugu

Sponsorem konkursu jest LOVI

logotyp_LOVI

Aktualizacja 8.07.2013

Dziewczyny kochane. Obiecane na dzisiaj wyniki konkursu. Laktatory przetestują Karolina i Ola. Sprawdźcie pocztę bo za chwilę wysyłam do Was e-maile  o prośbą o adres do wysyłki.

Gratuluję