Niewiele jest takich zabawek, kórych moja córka nie porzuca po kilku dniach. Mogłabym na palcach jednej ręki wyliczyć te, które bez względu na jej wiek są wciąż w „obiegu”. Drewniana kuchnia dla dzieci Kidkraft będzie jedną z tych zabawek. Wędruje po domu, co kilka miesięcy zmienia miejsce, w którym stoi: była już pokoju Lenki, w kuchni, salonie a teraz,  na życzenie samej właścicielki wraca do jej pokoju.

Cóż, kuchnia Kidkraft nie jest tania, ale zważywszy na fakt, że jest to zabawka na długie lata, wydatek wcale nie jest taki duży. Konstrukcja i użyte materiały są trwałe i solidne. W naszej kuchni po około 2 latach ciągłych zabaw nie ma nawet jednej wady, żadnego zrysowania czy uszczerbku.

Kuchnia sprzedawana jest bez akcesoriów, ale dostępne w polsce drewniane zabawki od Jabadabado dopełniają ją doskonale. Kolorowe ciasta, babeczki, lody i naczynia kuchenne są tak kolorowe, że nie sposób się im oprzeć. Nam udało się uzbierać dość pokaźną kolekcję, dzięki której Lenka wyprawia wystawne przyjęcia i całymi godzinami bawi się w dom.

Jeśli szukacie kuchni dla dziecka, zainwestowanie większych pieniędzy w taką dobrej jakości będzie najrozsądniejszym rozwizaniem. Wiem, bo pierwsza tania kuchnia Lenki rozleciała się po kilku miesicach, a ta od  Kidkraft służy nam już bardzo długo. Kuchnia dla dziecka, to zabawka, z której chyba nigdy się nie wyrasta. Ja, gdybym nie musiała siedzieć we własnej 24h/dobę, bawiłabym się nią całymi dniami 🙂

Drewniana kuchnia dla dzieci Kidkraft

kuchnia dla dzieci kidkraftkuchnia kidkraftzabawki drewniane Jabadabadodrewniana kuchnia dla dziecidrewniana kuchnia kidkraftlody jabadabadoakcesoria do kuchni dla dzieci jabadabadozabawa w kuchniekuchnia dla dzieci jaka wybracjabadabado zabawa w kuchniezabawa w gotowaniedrewniane zabawki dla dziecidrewniane zabawkikuchnia drewnianadrewniane zabawki jabadabado