Poznajcie Ewę. Piękną, utalentowaną, pomysłową właścicielkę nietypowego biznesu – mobilnego salonu kosmetycznego. Jest dyplomowaną manikurzystką, ale klientek nie przyjmuje w tradycyjnym salonie – to one zapraszają ją do siebie. W Krakowie i pobliskich miejscowościach jest wybawieniem dla kobiet zapracowanych, zabieganych oraz dla młodych mam, które wprawdzie poświęcają się w 100 % dzieciom, ale nie zapominają też o swoich potrzebach i od czasu do czasu fundują sobie krwistą czerwień na paznokciach, ot tak, dla przyjemności.

mobilny salon kosmetyczny krakowManicure i pedicure z dojazdem do domu klienta to wcale nie nowość na rynku, a jednak nie każdy o nich słyszał. Problem w tym, że w wielu przypadkach podejrzanie niska cena idzie w parze z niską jakością usług. Naprawdę ciężko trafić na mobilny salon, który bez najmniejszych oporów polecicie potem koleżance.

Mnie się udało, ale odpowiedniej osoby szukałam bardzo długo. Parę lat temu, kiedy pierwszy raz skorzystałam  z usług młodej studentki, która wykonywała manicure w domu klienta, szukałam oszczędności. Teraz chcę zaoszczędzić trochę czasu, nie wydać zawrotnej sumy i wciąż mieć usługę wykonaną na najwyższym poziomie. Zwracam uwagę na to, co kiedyś nie miało dla mnie znaczenia. Ewa od pierwszej chwili przekonała mnie do siebie profesjonalnym podejściem do swoich obowiązków. Fartuszek, jednorazowe rękawiczki i, co najważniejsze, wysterylizowane i odpowiednio przygotowane przybory, które podczas zabiegu stykają się ze skórą klientki.

Można powiedzieć, że salon Ewy to profesjonalne usługi kosmetyczne z dostawą do domu. Więc jeśli nie macie czasu żeby jechać do salonu kosmetycznego, niech salon kosmetyczny przyjedzie do was.

kuferek kosmetyczki

manicure z dojazdem do klienta krakowDSC_7681
DSC_7667
DSC_7795
DSC_7821
DSC_7866
DSC_7902

Ewa prowadzi mobilny salon kosmetyczny w Krakowie i okolicach. Wykonuje manicure i pedicure w domu klientki.

LifeStyle&Beauty