Wiecie, że tylko 2 z 10 Polek czują się piękne, choć to właśnie my, Polki, jesteśmy postrzegane jako jedne z najbardziej atrakcyjnych kobiet na świecie? „Nic nie czyni kobiety piękniejszą niż wiara we własne piękno” mawia Sophia Loren. Czas więc najwyższy przekonać Polki, że prawdziwe piękno to nie jeden właściwy rozmiar biustu, kolor oczu, kształt ust czy waga ciała. Jesteśmy piękne, ale musimy to piękno w sobie odkryć.

8 marca, w Dzień Kobiet zainaugurowana została kampania marki DOVE pod hasłem „Jesteśmy piękne”. To pierwsza lokalna akcja marki stworzona na tak dużą skalę.  Nawet nie macie pojęcia, jak bardzo cieszę się, że mogę być jej częścią i współtworzyć tę kampanię z grupą fantastycznych ludzi. Uwielbiam DOVE. Nie tylko za ten genialny zapach kosmetyków, który wprost uzależnia, ale za to, jak marka podchodzi do kobiet. Dlatego chyba nikogo, kto choć trochę mnie zna, nie zdziwi fakt, że jednym z moich największych blogowych marzeń była właśnie współpraca z DOVE. Cieszę się, że to marzenie właśnie się spełnia.

Już nie mogę się doczekać, kiedy pokażę wam film, który będzie filarem tej kampanii. Co w nim wyjątkowego? A to, że wzięły w nim udział Polki. Film jest krótki, ale zaskakujący. Wiecie, co stało się w sali pełnej kobiet po wyświetleniu tego filmu? Nastała kompletna cisza. Około setka kobiet, którym zazwyczaj nie zamykają się usta, zamilkła ze zdziwienia. Wkrótce przekonacie się dlaczego.

kampania dove z polkami jestesmy pieknejak polki oceniaja swoj wyglad
mama i corka dove jestesmy piekne
kampania dove polki
dove ladyguguI pamiętajcie…

jestesmy piekne