Jest środek lata i środek wyprzedaży. Wiem, że pewnie kuszą Was, tak jak i mnie, piękne kolorowe okularki przeciwsłoneczne, sprzedawane  po 10 czy 20 zł. Duże, małe, przeróżne modele i kolory. Można się obkupić na resztę lata i do każdej stylizacji zakładać inne. A potem… no właśnie, „jakoś to będzie”. Ale jeśli tak, jak ja, od „jakoś” wolicie JAKOŚĆ, mam dziś dla Was całkiem miłą niespodziankę!

Ponoć aż 90% informacji o świecie dociera do nas za pomocą wzroku. Oszczędzanie na okularach słonecznych jest jak oszczędzanie na jednej z najistotniejszych rzeczy, jakie posiadamy. W dzieciństwie sama biegałam w kolorowych okularach kupionych na straganie, szczęśliwa i dumna, że mam własne okulary przeciwsłoneczne. Ale teraz bardzo mi zależy na tym, żeby zadbać odpowiednio o oczy moich dzieci. Znacie tę zasadę – lepiej zapobiegać, niż leczyć, prawda? Staram się nią kierować i nie oszczędzać na zdrowiu.

Pewnie już wiecie, że od lat jesteśmy wierni okularom przeciwsłonecznym Real Shades. Pisałam o tym kilka razy na blogu, zapewne widziałyście te okularki nie raz na naszych zdjęciach z wakacji.

20% zniżki na okulary Real Shades

I dziś mam dla Was niespodziankę. Kod rabatowy na zakupy w Real Shades. Kod będzie aktywny do 31.07.2020/

Po wpisaniu hasła „ladygugu” okulary kupicie z 20% rabatem.

Tak więc jeśli wybieracie się na jakiś rodzinny wypad wakacyjny, albo po prostu chciałybyście odpowiednio zadbać o wzrok dzieci, z czystym sercem polecam Wam te okulary. Po rabacie cena będzie naprawdę bardzo korzystna i wierzcie mi —  inwestujecie w okulary na kilka lat (albo do czasu, kiedy dzieci z nich wyrosną). Nie rozsypią się po kilku tygodniach użytkowania, albo jednym intensywnym wypadzie na plażę. 

Lenka i Antoś mają swoje okularki od dawna – Lenka nosi żółte, a Antoś jasno zielone. Dzieciaki je lubią, bo są wygodne, nie przeszkadzają i nie spadają. I —  co tu dużo mówić —  wyglądają super! Nasze serca podbił bajer ze zmieniającym się kolorem (model Switch) —  im mocniejsze promieniowanie, tym bardziej intensywny kolor okularów. Tak więc po wyjściu na słońce, okulary Lenki robią się pomarańczowe, a te Antosia zmieniają kolor na butelkową zieleń.

Ja cenię okulary z Real Shades za to, że są stworzone z myślą o dzieciach i ich wymaganiach. Mają filtr UV400 i są wykonane z  materiałów wysokiej jakości, które nie szkodzą zdrowiu. 

Cóż, jak idzie o okulary, to staram się stosować zasadę ograniczonego zaufania —  nie każdy producent okularów, który obiecuje filtr UV i gruszki na wierzbie, faktycznie może przedstawić badania laboratoryjne, które to potwierdzają. 

Dobre okulary przeciwsłoneczne przydadzą się nie tylko wtedy, kiedy mocno świeci słońce.

Post powstał w ramach współpracy z Real Shades